2024. április 25, csütörtök - Márk

Úgy megütötte a 19 éves, hogy meghalt - Támadás Tatabányán
2018. Május 04. 09:02, péntek | Kék hírek

Úgy megütötte a 19 éves, hogy meghalt - Támadás Tatabányán

Halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást – őrizetbe vétele mellett – egy 19 éves férfi ellen a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.

Belehalt sérüléseibe... (videoval)
2016. Augusztus 22. 12:52, hétfő | Helyi

Belehalt sérüléseibe... (videoval)

A Bács-Kiskun megyei rendőrök őrizetbe vettek egy 59 éves kiskunfélegyházi férfit, aki a megalapozott gyanú szerint bántalmazta szomszédját.

Fényes nappal szúrtak le egy kiskunfélegyházi férfit
2016. Július 16. 07:35, szombat | Helyi

Fényes nappal szúrtak le egy kiskunfélegyházi férfit

Megszúrtak egy férfit egy szolnoki utcán péntek délután. A férfi már a helyszínen belehalt sérüléseibe.(Videomelléklet a cikkben.)

Hazahozzák a Máltán szurkáló magyar férfit
2014. November 15. 06:05, szombat | Kék hírek

Hazahozzák a Máltán szurkáló magyar férfit

Hozzájárult kiadatásához, így hamarosan Magyarországra szállítják azt a magyar férfit, aki két éve halálra szurkálta szintén magyar élettársát.

Ittasan csúszdázott...belehalt
2014. Június 08. 05:56, vasárnap | Kék hírek

Ittasan csúszdázott...belehalt

Egy 32 éves, feltehetően ittas férfi június 7-én (szombaton) életét vesztette a kiskunmajsai fürdőben.

2012. Május 27. 14:05, vasárnap | Kék hírek

Belehalt az ugrásba az ejtőernyős

Egy ugrás utáni rossz földet érés következtében meghalt egy szerb ejtőernyős a Siófok-Kiliti repülőtéren – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton.

2011. Július 24. 07:29, vasárnap | Kék hírek

Belehalt a póni támadásába

A kórházban életét vesztette az a férfi, akit kedden harapott torkon egy póni itatás közben, Gerendáson.