2024. április 24, szerda - György

Tájékoztató a biológiailag lebomló hulladékgyűjtés rendjéről
2018. Május 03. 15:26, csütörtök | Helyi

Tájékoztató a biológiailag lebomló hulladékgyűjtés rendjéről

Az FBH-NP Nonprofit KFT ezúton kívánja tájékoztatni a Tisztelt Lakosságot, hogy megkezdi a biológiailag lebomló hulladék rendszeres díjmentes begyűjtését Kiskunfélegyháza területén.

Tájékoztató a fenyőfagyűjtés rendjéről
2017. Január 04. 11:48, szerda | Helyi

Tájékoztató a fenyőfagyűjtés rendjéről

Az FBH-NP Nonprofit KFT ezúton kívánja tájékoztatni a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosságot, hogy 2017. január hónapban kettő alkalommal végez díjmentes fenyőfabegyűjtést.

Figyelem változás a hulladékszállításban!
2016. Január 13. 10:53, szerda | Helyi

Figyelem változás a hulladékszállításban!

A Csongrádi Víz és Hulladékgyűjtő Kft. tájékoztatja a tisztelt Lakosságot, hogy a szelektív hulladékgyűjtők (sárga kukák) elszállítási ideje változott a 2016-os évben.

Hogyan dolgozzuk fel a levendulát?
2015. Július 04. 12:00, szombat | Helyi

Hogyan dolgozzuk fel a levendulát?

A kellemes illatú levendula csodás hatásairól, már többször is szót ejtettünk. Most szeretnénk praktikus tanácsokkal ellátni titeket, azzal kapcsolatban, hogy hogyan is használjuk fel a lila növényt.

Fenyő elszállítás
2015. Január 09. 09:11, péntek | Helyi

Fenyő elszállítás

Idén is elszállítják a feleslegessé vált fenyőfákat

2012. Április 26. 07:09, csütörtök | Külföld

Házhoz mennek a veszélyes hulladékért

Májustól speciális kukásautók járják az osztrák fővárost, hogy begyűjtsék a háztartásokban keletkezett veszélyes hulladékot.