2024. április 28, vasárnap - Valéria

Azért haltak meg, mert hozzánk tartoztak
2017. Február 25. 15:52, szombat | Helyi

Azért haltak meg, mert hozzánk tartoztak

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából megemlékezést tartott február 24-én a vasútállomás előtti Návay Lajos- emlékműnél.

Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja
2017. Február 13. 11:28, hétfő | Helyi

Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja

A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából tart megemlékezést Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata 2017. február 24-én, pénteken 11 órától a Návay Lajos emlékműnél.

A kommunizmus áldozatainak méltósága örökre velünk marad
2016. Február 25. 12:03, csütörtök | Helyi

A kommunizmus áldozatainak méltósága örökre velünk marad

A mai napon (február 25.) országszerte megemlékezéseket tartanak a kommunizmus áldozatainak tiszteletére. Városunk vezetése a Vasútállomásnál lévő Návay emlékműnél rendezett ünnepséget ez alkalomból.

Földrengés a kínai Kanszu tartományban, halottak
2013. Július 22. 08:36, hétfő | Külföld

Földrengés a kínai Kanszu tartományban, halottak

Legalább 47 halálos áldozata és 300 sérültje van annak a 6,6-es erősségű földrengésnek, amely hétfő reggel történt az északnyugat-kínai Kanszu tartomány egy közepesen sűrűn lakott részén a helyi vezetés közlése szerint.