2024. április 27, szombat - Zita

Szívet-lelket melengető kiállítás nyílt az alapfokú művészeti iskola diákjainak munkáiból
2019. Május 09. 20:56, csütörtök | Helyi

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola fotó-videó és grafika-kerámia szakos diákjainak nyílt kiállítása a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában május 8-án.

Nem kincset kerestek
2019. Március 23. 19:00, szombat | Helyi

Nem kincset kerestek

Az előző évekhez hasonlóan a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is csatlakozott a Te Szedd! - önkéntesen a Tiszta Magyarországért akcióhoz.

Ünnepi koncertre invitálták a zenekedvelőket
2019. Március 18. 19:59, hétfő | Helyi

Ünnepi koncertre invitálták a zenekedvelőket

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hangversenytermében ünnepi koncertre várták a zenekedvelőket március 14-én.

Adventi hangversenyt tartott a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola
2018. December 12. 11:44, szerda | Helyi

Adventi hangversenyt tartott a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola

A Petőfi Sándor Városi Könyvtárban december 11-én a hagyományokhoz hűen a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola növendékei és tanárai Adventi Hangversenyt rendeztek.

Versek ihlették a látványos alkotásokat
2018. Május 09. 14:33, szerda | Helyi

Versek ihlették a látványos alkotásokat

Szavak szárnyán címmel nyílt kiállítás a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában május 8-án az Alapfokú Művészeti Iskola fotó-video, grafika és kerámia szakos diákjainak munkáiból.

Ne feledje: Ma zenés estére invitálja a Hattyúház!
2017. Június 15. 10:33, csütörtök | Helyi

Ne feledje: Ma zenés estére invitálja a Hattyúház!

Ma (június 15-én) 18 órától a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola zenei pályára készülő végzős növendékei várják koncertjükre a Hattyúkerti Zenés Esték sorozat keretében.

A legszebb ajándék a szeretet!
2014. December 13. 19:34, szombat | Helyi

A legszebb ajándék a szeretet!

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt.

Gyertyagyújtás a városházánál
2014. December 13. 09:22, szombat | Helyi

Gyertyagyújtás a városházánál

A harmadik adventi gyertya lobban lángra ma (december 13-án) 17 órakor a városházánál.

Családi Nap az Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében
2014. Május 17. 15:15, szombat | Helyi

Családi Nap az Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében

Ma (május 17-én) délelőtt a Petőfi téren Családi Napot szervezett a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola.

Ma avatják fel a Návay-emlékművet
2014. Április 29. 14:21, kedd | Helyi

Ma avatják fel a Návay-emlékművet

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt a dr. NÁVAY LAJOS-emlékmű ünnepélyes avató ünnepségére ma (április 29-én) 17 órára a kiskunfélegyházi vasútállomás előtti térre.