2024. április 24, szerda - György

Komplex iskola fejlesztésre felkészítő vezetőképzés tananyaga lett a  Kossuth innovációja
2018. Május 16. 14:09, szerda | Helyi

Komplex iskola fejlesztésre felkészítő vezetőképzés tananyaga lett a Kossuth innovációja

Építsük be az új technológiákat a mindennapokba.

Év végi gondolatok a Kossuth Szakképző Iskoláról
2018. Május 09. 10:58, szerda | Helyi

Év végi gondolatok a Kossuth Szakképző Iskoláról

A 133 éves múltra visszatekintő Kossuth Szakképző Iskolában is felszaporodtak a teendők az év végéhez közeledvén.

A veronai buszbalesetben szerencsétlenül járt sofőrök családjainak megsegítésére csendültek fel a dallamok
2017. Március 26. 10:12, vasárnap | Helyi

A Kiskunfélegyházi Fúvószenekari Egyesület és a Pizolit Kft. közösen jótékonysági hangversenyt rendezett március 25-én a Kossuth Lajos Szakképző Iskola tornacsarnokában.

Országos Díszcsomagoló versenyt rendeztek a félegyházi iskolában
2017. Március 07. 15:22, kedd | Helyi

Országos Díszcsomagoló versenyt rendeztek a félegyházi iskolában

Március 3-án a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája első alkalommal rendezhette meg az Országos Díszcsomagoló Versenyt.

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában
2015. Február 08. 08:45, vasárnap | Helyi

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában

A Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskolája február 7-én tartotta Jótékonysági Bálját az iskola tornacsarnokában.

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában
2015. Február 07. 07:00, szombat | Helyi

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában

Február 6-án (pénteken) délután rendezte meg szalagozó ünnepségét a Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskola. A rendezvénynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok adott otthont.

Elismerték pedagógusi munkájukat
2014. Június 26. 10:35, csütörtök | Helyi

Elismerték pedagógusi munkájukat

Pedagógiai munkájuk elismeréseképpen dicsérő oklevélben részesítette a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium tantestületének négy nevelőjét.

Egyre nagyobb igény van a jól képezett szakmunkásokra
2014. Június 20. 10:37, péntek | Helyi

Egyre nagyobb igény van a jól képezett szakmunkásokra

Szakmai beszélgetésre invitálta június 19-én a gyakorlati helyet biztosító cégek képviselőit a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium vezetősége.

Félegyházán versengnek a kollégisták
2014. Május 30. 19:16, péntek | Helyi

Félegyházán versengnek a kollégisták

Tizennégy település háromszáznegyven diákja méri össze erejét és tudását városunkban, a május 30.- június 1. között zajló V. Kollégiumi Olimpián. A rendezvény megnyitóját ma (május 30-án) tartották a KÉSZ Sportarénában.