2024. április 23, kedd - Béla

2020. Október 26. 08:27, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Újabb érmekkel gazdagodtak a félegyházi birkózók

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE két versenyzője vett részt Karcagon a Kelet-Magyarország Régió Diák I. szabadfogású versenyén. A fiúk jól szerepeltek, mindketten dobogóra állhattak.

Bárány-Almási Tamás (a képen pirosban) a 63 kg-osok között harmadik, míg Czakó Zoltán a 76 kg-osok között aranyérmes lett.
További hír, hogy az egyesületből hárman kaptak a Magyar Birkózó Szövetségtől meghívót az őszi szünetben, Mátraházán tartandó serdülő edzőtáborba. Kötöttfogásban Bátyai Doriánt és Czakó Zoltánt, szabadfogásban pedig Pál Edvint érte a megtiszteltetés.
Pál Edvinről röviden: Ő korondi fiatalember, a tavalyi évben román bajnoki címet szerzett, szeptembertől a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Középiskola tanulója. Reméljük sikeresen szerepel a mi csapatunkban is!

Edzők: Ván Jenő, Szabó József, Kelemen András és Polyák Dániel

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.