2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Képek | Közélet

A legszebb ajándék a szeretet!

2014-12-13 19:31:30

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt. A rendezvényen közreműködtek az Alapfokú Művészeti Iskola diákjai.

A legszebb ajándék a szeretet!
A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet! A legszebb ajándék a szeretet!