2024. március 28, csütörtök - Gedeon, Johanna

Képek | Közélet

Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt?

2018-12-02 16:56:41

A Jobbik Magyarországért Mozgalom kiskunfélegyházi szervezete immáron tizedik alkalommal szervezte meg advent első vasárnapján keresztállítási ünnepségét a Petőfi téren.
Az apostoli keresztet Hajagos Gyula a Szent István Templom esperese és Rónaszéki Gábor a Sarlós Boldogasszony Templom plébánosa áldották meg.

Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt?
Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt? Mire tanít, mire figyelmeztet bennünket a kereszt?