2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Képek | Közélet

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!

2015-10-06 17:59:47

Ma (október 6-án) ünnepélyes keretek között helyezték le városunk kórházának alapkövét. Az emlékmű a kórház udvarán, a jelenleg még munkaterületnek számító terület szélénél helyezkedik el.

A Bács-Kiskun megyei Kórház Kiskunfélegyházi Telephelyének ünnepélyes nyitó rendezvényén megjelentek Dr. Mészáros János egészségügyi koordinációért és EU-ügyekért felelős helyettes államtitkár az Egészségügyért Felelős Államtitkárság képviseletében, Dr. Lénárt Endre igazgató úr az Állami Egészségügyi Ellátóközpont Dél-alföldi Térség Igazgatóságának képviseletében, Csányi József Kiskunfélegyháza város polgármestere, Dr. Svébis Mihály főigazgató úr, Hegedűs Iván gazdasági igazgató, Pap-Szekeres Anita ápolási igazgató, Csík Júlia ápolási igazgató helyettes, Faragó Tiborné a Kalocsai Szent Kereszt Kórház gazdasági igazgató helyettes, Szívós Etelka, a Kalocsai Szent Kereszt Kórház ápolási igazgató helyettes, Dr. Körtvélyessy András igazgató helyettes, Paksi Tiborné gazdasági igazgató helyettes, Csősziné Juhász Ildikó telephelyvezető ápoló.

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!
Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett! Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!