2024. április 19, péntek - Emma

Képek | Közélet

Elismerésben részesültek a félegyházi védőnők

2017-06-13 20:04:21

A Magyar Védőnők Egyesülete 2011 óta minden évben meghirdeti a Év Védőnője jelölést, melynek átadására június 13-án, a Védőnők Napján kerül sor.
Az idei évben a védőnői közösség kategóriában a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat védőnő kollektívája kapta a díjat, amely az oklevél mellett egy Faludi Gabriella ékszertervező iparművész által készített üvegmedált tartalmaz.
A díj odaítélésével azokat a védőnőket ismerik el, akik munkáját a családok, munkáltatók, szakfelügyelet egyaránt megbecsülik.

Elismerésben részesültek a félegyházi védőnők