2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. Február 05. 16:28, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Toborzás Bács-Kiskun megyében

Az alábbi városban várják az érdeklődőket a Bács-Kiskun megyei toborzó csoport tagjai.

- 2018. február 6-án Kecskeméten, a Bolyai János Gimnáziumban,
- 2018. február 6-án Kiskunfélegyházán, a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumban,
- 2018. február 6-án Kalocsán, a Dózsa Szakközépiskolában,
- 2018. február 7-én Kecskeméten, a Katona József Gimnáziumban,
- 2018. február 7-én Kiskunfélegyházán, a Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium épületében,
- 2018. február 7-én Jánoshalmán, a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályán,
- 2018. február 8-án Kiskunfélegyházán, a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégiumban,
- 2018. február 8-án Kecskeméten, a Szil-Coop Bevásárlóközpontban,
- 2018. február 9-én Tiszakécskén, a Móricz Zsigmond Gimnáziumban,
- 2018. február 9-én Kunszentmiklóson, az Általános Művelődési Központban.

A szakemberek a megjelenteknek részletes tájékoztatást adnak a pályaalkalmassági követelményekről és a rendőri hivatásról.
A képzésekkel kapcsolatban forduljanak bizalommal a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatához, a megye valamennyi rendőrkapitányságának, rendőrőrsének vagy határrendészeti kirendeltségének munkatársaihoz, illetve a rendőrség honlapján is megtalálnak minden fontos információt a jelentkezéshez.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot