2024. április 16, kedd - Csongor

Forrás: OFI

Tervezz tankönyvborítót!

Pályázat diákoknak és hallgatóknak

A fenti címmel hirdet pályázatot diákoknak és hallgatóknak az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI).

Az OFI három kategóriában várja a pályamunkákat: az első osztályosok olvasókönyvére, a 5. osztályosok matematika tankönyvére és a 9. osztályosok kiadványára. A pályázaton diákok és hallgatói jogviszonnyal rendelkezők vehetnek részt, a borítóterveket pdf formátumban a megujulotankonyv@ofi.hu e-mail címre várják.

Egy pályázó egy kategóriában legfeljebb két pályamunkát adhat be. A terveket augusztus 31-én éjfélig várják, az eredményhirdetés szeptember 5-én lesz. Mindhárom kategóriában egy-egy győztest hirdetnek ki, a győzteseket táblagépekkel díjazzák.

Minden kategóriában két-két különdíjat is kiadnak, a különdíjasok 20 ezer forintos könyvutalványban részesülnek. A pályázatról bővebb információk a facebook.hu/ofi.hu oldalon találhatók.

2024. Április 14. 08:29, vasárnap | Helyi

Tetőzik az áprilisi nyár, de egyre közelebb a fordulat

A szabadtéri programoknak kedvező, nyarat idéző idő a következő napokban is folytatódik.

2024. Április 14. 08:21, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. április 14. - HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

2024. Április 14. 08:20, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 14. - HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

2024. Április 13. 20:10, szombat | Helyi

Tűzgyújtási tilalmat rendeltek a szárazság miatt

Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád és JÁsz-Nagykun-Szolnok vármegyét érintik az intézkedések.