2024. április 24, szerda - György

2019. Február 14. 14:28, csütörtök | Helyi
Forrás: Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tapasztalat útján történő tanulás

A Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében A Jövő Embere - Az Ember Jövője című rendezvénysorozat keretében 2019. február 15-én pénteken, 17.00 órától várják az érdeklődő pedagógusokat, szülőket Kökéndy Ákos, Tapasztalat útján történő tanulás című előadására.

Ákos magávalragadó előadása új távlatokat nyit a természettudományos tantárgyak oktatásának lehetőségeiről.

Szeretettel várnak az érdeklődőket a Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskolában (Kiskunfélegyháza, Kossuth utca 29-31.).

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.