2024. április 23, kedd - Béla

2014. Február 15. 12:57, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Szalagozó a MEZGÉ-ben

Százötvennégy végzős diák kapta meg február14-én a felnőtté válás jelképes kék szalagját a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskolában. A végzősöket búcsúztató diákok színvonalas műsorral készültek. A programot klasszikus, modern és néptáncbemutató színesítette.

A kék szalag emlékeztessen az időmúlására, hogy már csak pár hónap, és számot kell adnotok a vizsgabizottság előtt a megszerzett tudásotokról, ismereteitekről. Be kell majd bizonyítanotok, hogy elsajátítottátok a választott szakma mesterfogásait, alkalmasak vagytok az önálló munkavégzésre – hívta fel a diákok figyelmét kötelezettségeikre Rózsa Pál, az intézmény igazgatója.