2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. Május 04. 10:19, péntek | Helyi
Forrás: Juhász Tamás

Matolay Nemzetközi Emlékverseny Kiskunfélegyházán

2018. május 19-én és 20-án kerül megrendezésre a Matolay Nemzetközi Emlékverseny Kiskunfélegyházán a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Kiemelt vendégek dr. Magyar Zoltán kétszeres olimpiai bajnok, Berki Krisztián olimpiai bajnok, Dévai Boglárka Európa bajnoki bronzérmes és Kovács Zsófia Európa bajnoki 2. helyezett tornászok.

Női tornász szuper csapatbajnokság és egyéni verseny programja

Május 19. szombat:
11.00 óra: II-III. kcs. egyéni összetett verseny
15.00 óra: I. kcs. egyéni összetett verseny és csapatbajnokság

Május 20. vasárnap:
10.30 óra: I-II-III. kcs: szerenkénti döntők

Belépés ingyenes!

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi