2024. április 24, szerda - György

2013. Október 21. 10:01, hétfő | Helyi sport
Forrás: - Dinnyés Gyula -

Lajosmizsén remekeltek a Koppány íjászok

Örömíjász versenyt szerveztek október 19-én Lajosmizsén a Jász-Kun Íjász Egyesület tagjai.

Örömíjász versenyt szerveztek október 19-én Lajosmizsén a Jász-Kun Íjász Egyesület tagjai. Koppányok Szeibert Nóra, Vas Bianka ifjú Lovas Ferenc, Szeibert Imre, Vas Tibor, Csizmár Csaba összeállításban álltak célvonalba és remekül teljesítettek. Szeibert Nóra mostanában az új kategóriában is hozza a sikereket, hiszen megnyerte az ifi lány kategóriát. Vas Bianka ugyanebben a kategóriában, szoros küzdelemben a második lett. Gyerek fiú kategóriában ifjú Lovas Ferenc második, felnőtt férfi kategóriában a trónkövetelő Szeibert Imre második, míg Vas Tibor a harmadik lett. Csizmár Csaba eredményét később tudjuk meg, vélhetően a 7-8. helyen végzett.

Dinnyés Gyula Koppány íjász

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. április 20-án a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület csapata Jászkarajenőre látogatott, ahol a Karai Mini Major rendezésében egy színvonalas versenyen vett részt.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

Fantasztikusan teljesítettek az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő I-II. korcsoport csapatversenyében a Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola lányai.

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.