2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Április 04. 14:05, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Varga Ferenc

Idegenben győzött

Idegenben győzött a Kiskunfélegyházi HTK-Grand Poker Club U19-es csapata március 31-én (vasárnap)

Soltvadkertre utaztak március 31-én vasárnap a KHTK csapatai a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 17. fordulójában. Sajnos a rendkívüli időjárás végett a felnőtt csapat nem tudott pályára lépni, mivel a pálya játékra alkalmatlan volt. Az ifjúsági csapatok mérkőzését is Bócsán rendezték meg a szabványostól sokkal kisebb pályán. A KHTK U-19-s csapata fegyelmezett játékot nyújtott, a mérkőzésen végig domináltak és a 30. percben Makai Zoltán góljával megszerezték a vezetést is, ami végül a mérkőzés végeredménye lett. A hazai csapat néhány pontrúgása jelentett veszélyt a vendégek kapujára.

Soltvadkerti TE – KHTK-Grand Poker Club 0 – 1 (0-1)

Bócsa: 50 néző
Játékvezető: Fődi Flórián
Asszisztens: Péter-Szabó Ottó

Soltvadkerti TE: Eifert – Palakovics, Balogh Á. (Péczka), Varga, Eiler (Kalló), Putnyik, Móczár, Frei, Szőrfi, Bibók (Kozma), Tasnádi.
Edző: Szlovák Róbert

KHTK: Oroszi – Hájas, Vajda, Sánta, Tóth, Fekete T., Baráth, Rácz (Krepsz), Makai, Balog M., Konkoly (László)
Edző: Fekete Csaba

Gólszerző: Makai (30’)
Sárga lap: Frei illetve Balog M.

Kiemelkedő teljesítmény: Eifert illetve Makai (a mezőny legjobbja), Vajda, Hájas, Sánta

Fekete Csaba (KHTK): Az egész mérkőzésen a mi akaratunk érvényesült, sok helyzetet kidolgoztunk, de a befejezéseknél pontatlanok voltunk. Gratulálok a csapatnak.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.