2024. április 25, csütörtök - Márk

2019. Február 03. 08:47, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 4. vasárnap - 2019. február 3.

1. Most vasárnap a 9 órai és ½ 11-es szentmisében végzik a gyertyaszentelést. Gyertyát a templomban is lehet vásárolni. A szentmise végén Balázs-áldást adnak.

2. Az egyházközség képviselő-testülete elfogadta a 2017. évi zárszámadást és a 2018. évi költségvetést. Az adatok a plébánián megtekintőek.

3. Az egyházközség képviselő-testületének döntése alapján az eddigi 5 óra helyett 6 órakor lesz a reggeli harangozás.

4. Várják azokat a párokat, akik a Szent István Templomban szeretnének házasságot kötni. Részükre február 9-én, szombaton délután 2 órakor jegyesoktatás lesz a plébánián.

5. Ifjúsági mise lesz az Ótemplomban február 9-én, szombaton este ½ 6-kor. Minden fiatalt hívnak és várnak.

6. Minden nap az esti szentmise előtt ½ órával kezdik a lour-desi imakilencedet.

7. Előkészítő tanfolyamot szerveznek azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a plébánián.

8. A következő napokban, hetekben nagyon sok szabad szentmise van, így akik szeretnének szentmisét mondatni, menjenek be a plébániára.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot