2024. április 25, csütörtök - Márk

2013. Június 26. 15:06, szerda | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Folytatódnak a csatornázási munkálatok

Az EOM-Kiskunfélegyháza Konzorcium kivitelezésében, „Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során június 26-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Csatornázási helyszínek:

Bankfalu:
- Béla Király utca
- Nyíl utca
- Tegez utca
- Róna utca
Bikahegy:
- Csanyi út
Kossuthváros:
- Tóth Árpád utca
- Illésházy utca
Molnártelep:
- Nagyszőlő utca
- Összekötő út
Móraváros:
- Platán utca

2024. Április 24. 18:24, szerda | Belföld

IPOSZ konferencia a Digitalizációs Keretmegállapodás megvalósulásáról

Hévízen, az IPOSZ által szervezett konferencián az európai digitális átmenet és a Digitális Keretmegállapodás végrehajtásának fontossága került előtérbe.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 24. 14:31, szerda | Belföld

Orbán Viktor: szakmunka és szakmunkás nélkül nincs jövő

Budapest, 2024. április 24., szerda (MTI) - Az elmúlt 15 évben felépítettük a munkaalapú gazdaságot, és ma már mindenki tudja, hogy szakmunka és szakmunkás nélkül nincs jövő

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.