2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2014. Augusztus 20. 08:38, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Elismerték a rendőrök munkáját

Augusztus 20-a, államalapító Szent István ünnepe alkalmából a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság több munkatársa részesült elismerésben.

Augusztus 20-a, Állami Ünnepünk alkalmából Magyarország Belügyminisztere „Tanácsos”-i címet adományozott Ádám Péter r. főtörzszászlósnak, a Bácsalmási Határrendészeti Kirendeltség szolgálati csoportvezetőjének, soron kívül előléptette rendőr zászlóssá Radics Roland r. főtörzsőrmestert, a Rendészeti Igazgatóság járőrét, valamint Magó Imre r. őrnagyot, a Bűnügyi Igazgatóság főnyomozóját tárgyjutalom elismerésben részesítette.
Állami Ünnepünk alkalmából az Országos Rendőrfőkapitány előléptette soron kívül rendőr őrnaggyá Rogács József r. századost, a Rendészeti Igazgatóság, Őrzött Szálláshely osztályvezetőjét, rendőr főtörzszászlóssá Szabó Gábor r. törzszászlóst, a Hercegszántói Határrendészeti Kirendeltség főhatárrendészét, rendőr zászlóssá Vincze Kornél r. főtörzsőrmestert, a Kecskeméti Rendőrkapitányság vizsgálóját, nyugállományú rendőr alezredessé Jáborka Antal nyugállományú rendőr őrnagyot, a Kecskeméti Rendőrkapitányság, Kunszentmiklósi Rendőrőrs volt őrsparancsnokát.
Fizetési fokozatban előresorolta András Hunor Lehel r. hadnagyot, a Kecskeméti Rendőrkapitányság nyomozóját, „Főtanácsosi” címet adományozott Lévai Klaudia közalkalmazottnak, a Gazdasági Igazgatóság csoportvezetőjének.
Dávid Károly r. dandártábornok, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője, a főkapitányság tevékenységének támogatásáért, a rendőrök védőszentjét ábrázoló „Sárkányölő Szent György” 3 dimenziós üvegkerámia plakettet adományozott Ramháb Mária Úrhölgynek, a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Megyei Könyvtár igazgatójának, és Szabó Sándor Úrnak, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság főmunkatársának.
A megyei rendőrfőkapitány „Főtanácsos”-i címet adományozott Nyári Judit közalkalmazottnak, a Hivatal főelőadójának.
Soron kívül előléptetette rendőr zászlóssá Kövecs Árpád r. főtörzsőrmestert, a Bűnügyi Igazgatóság technikusát, Okner József r. főtörzsőrmestert, a Bajai Rendőrkapitányság körzeti megbízottját, Dragon Matild r. főtörzsőrmestert, a Kiskunhalasi Rendőrkapitányságvizsgálóját, Baltás Adrienn r. főtörzsőrmestert, a Kiskőrösi Rendőrkapitányság vizsgálóját, Tóth Ildikó r. főtörzsőrmestert, a Kunszentmiklósi Rendőrkapitányság segédelőadóját, Ádám Zsolt r. főtörzsőrmestert, Kelebiai Határrendészeti Kirendeltség ügyeletesét, rendőr törzsőrmesterré Sándor Adrienn r. őrmestert, a Bácsbokodi Határrendészeti Kirendeltség határrendészét.
Tárgyjutalom részesítette Berényiné Dr. Dézsi Andrea r. őrnagyot, a Hivatal kiemelt főelőadóját, Czéh Krisztina Erzsébet r. főhadnagyot, a Kecskeméti Rendőrkapitányság alosztályvezetőjét, Horváth Attila r. alezredest, a Kiskőrösi Rendőrkapitányság osztályvezetőjét, Bóbis Attila r. őrnagyot, a Kunszentmiklósi Rendőrkapitányság osztályvezetőjét, Schneider Róbert r. főhadnagyot, a Bajai Rendőrkapitányság főnyomozóját, Goldpergel Mihály r. főhadnagyot, a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság alosztályvezetőjét, Fodor Zoltán r. főtörzszászlóst, a Kelebiai Határrendészeti Kirendeltség vizsgálóját, Tapolcsányi Zoltán r. főtörzsőrmestert, a Kecskeméti Rendőrkapitányság járőrét, Csiernik János r. törzsőrmestert, a Kecskeméti Rendőrkapitányság járőrét, Varga Roland r. őrmestert, a Kecskeméti Rendőrkapitányság járőrét, Kocsisné Árva Tóth Csilla közalkalmazottat, a Humánigazgatási Szolgálat titkárnőjét, Tekes Krisztina közalkalmazottat, a Rendészeti Igazgatóság titkárnőjét, Dókáné Varga Petra közalkalmazottat, a Kiskőrösi Rendőrkapitányság több munkafolyamatot ellátó ügyviteli alkalmazottját.

Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.