2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2018. Március 27. 19:16, kedd | Helyi
Forrás: mavcsoport.hu

Befejeződött a helyszínelés Kecskemét és Városföld között

Fél hatra befejeződött a Városföld és Kecskemét közötti gázolás helyszínelése, így már ismét közlekedhetnek a vonatok, nem kell pótlóbuszra átszállni.

A Budapest-Cegléd-Szeged vonalon és a Kecskemét-Kiskunfélegyháza-Kiskunhalas szakaszon késő este helyreállhat a menetrend.

Előzmény:

A Budapest–Szeged vonalon, kedden fél három után Városföld és Kecskemét között a Bajáról Kecskemétre tartó vonat elgázolt egy embert. A hatósági intézkedések ideje alatt a két állomás között nem közlekedhetnek a vonatok. Az utasokat vonatpótló autóbuszok szállítják Kecskemét és Városföld, illetve Kecskemét és Kiskunfélegyháza között. A Budapestről Szegedre közlekedő Tömörkény, illetve a Szegedről Budapestre közlekedő Kiskun InterCity utasait is érinti a vonatpótlós utazás. A pótlóbuszos közlekedés miatt a menetidő is meghosszabbodik a Budapest–Cegléd–Szeged vonalon.

A vasúttársaság az arra utazóktól elnézést kér.

Fotó: illusztráció

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.