2024. április 19, péntek - Emma

2014. Június 18. 16:59, szerda | Helyi
Forrás: BMRFK

Az unokáknak lopta a csokit

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Körzeti Megbízott Alosztálya nyomozást folytatott lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Az unokáinak akart kedveskedni a 64 éves férfi.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Körzeti Megbízott Alosztálya nyomozást folytatott lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt B. Mátyás 64 éves rémi lakos ellen.

A gyanúsított 2014. március 28-án 16 órakor egy kiskunfélegyházi élelmiszerboltban nyolc tábla csokoládét rejtett el a táskájába, melyeket nem fizetett ki. A pénztártól való távozás után az üzlet alkalmazottja felszólította, hogy adja elő az eltulajdonított édességeket, majd értesítette a rendőrséget a történtekről.

A férfi gyanúsítotti kihallgatásakor elismerte a lopást. Azt mondta a terhelt, hogy az unokáit akarta meglepni a finomságokkal.

A rendőrség a nyomozást 2014. június 17-én befejezte, a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal küldi meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.

(A kép illusztráció)

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.