2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Április 18. 02:14, csütörtök | Helyi önkormányzati
Forrás: www.kozigallas.gov.hu

Aljegyző kerestetik

Kiskunfélegyháza Város Polgármestere pályázatot hirdet aljegyzői munkakör betöltésére.

Kiskunfélegyháza Város Polgármestere a köztisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. tv. 45 § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet
Aljegyző munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozatlan időre szól 3 hónap próbaidő kikötésével

A munkavégzés helye:
6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1.

Ellátandó feladatok:
A Jegyző helyettesítése annak távolléte esetén és a jegyző által meghatározott egyéb feladatok ellátása.
Jegyzői Titkárság vezetése.
Részt vesz a képviselőtestületi üléseken, a bizottsági üléseken és ott a tevékenységét érintő felmerült kérdésekben állást foglal.
Együttműködik és kapcsolatot tart a képviselőtestület tagjaival, bizottságaival, a Polgármesteri Hivatal Osztályaival, az Önkormányzat valamennyi intézményével, egyéb társhatóságokkal.

A munkakör betöltője irányítása alá tartozó szervezeti egységek megnevezése:
Jegyzői Titkárság

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
Aljegyzői munkaköri leírás alapján.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. tv., valamint Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Főiskola, igazgatásszervezői vagy állam- és jogtudományi doktori képesítéssel vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképesítéssel, és a Kttv. 247. § (4) bekezdésben meghatározott esetet kivéve – jogi vagy közigazgatási szakvizsgával, vagy a Közigazgatási Továbbképzési Kollégium által a teljeskörűen közigazgatási jellegűnek minősített tudományos fokozat alapján adott mentesítéssel rendelkezik és legalább kétévi közigazgatási gyakorlatot szerzett.

Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Legalább két év jegyzői vagy aljegyzői munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat, B. kategóriás jogosítvány, felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Részletes szakmai önéletrajz, a pályázó eddigi munkaköreinek és tevékenységének leírása, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány – vagy az erkölcsi bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás -, az iskolai végzettséget, képesítést igazoló okiratok másolata, személyes adatok kezelésére vonatkozó nyilatkozat. Nyilatkozat vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítéséről.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2013. május 15. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. május 10.

A pályázat benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala címére (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1.) történő megküldésével. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 42-7/2013., valamint a munkakör megnevezését: Aljegyző
Személyesen Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatal Jegyzői Titkárságán 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth L. u. 1. I. em. 30.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának rendje:
Az érvényes pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója bírálja el. A pályázó kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázatot érvénytelennek nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje: 2013. május 13.

2024. Április 20. 09:51, szombat | Belföld

Orbán Viktor: amíg nemzeti kormány van, Magyarország nem lép háborúba

Tegyünk világos vállalást: amíg nemzeti kormány áll az ország élén, Magyarország nem lép be az orosz-ukrán háborúba senkinek az oldalán.

2024. Április 20. 09:49, szombat | Belföld

BMW-Lufthansa megállapodás: nagyobb repülők közlekednek Debrecen és München között

A debreceni autógyárát érintő társasági szerződést kötött a BMW Group a Lufthansa légitársasággal, ennek értelmében nagyobb befogadóképességű repülőket közlekedtetnek Debrecen és München között hétfői és pénteki napokon

2024. Április 20. 09:47, szombat | Bulvár

Kizuhant egy hároméves kisgyermek egy emeletes ház ablakából Csepelen

Kizuhant egy hároméves kisgyermek egy emeletes ház ablakából a főváros XXI. kerületében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában pénteken. A gyermeket a mentők kórházba vitték.

2024. Április 20. 09:46, szombat | Sport

Győzelemmel avatta fel az Alba Arénát a magyar jégkorong-válogatott

A jövő vasárnap kezdődő divízió I/A-világbajnokság előtt álló magyar férfi jégkorong-válogatott 2-1-re legyőzte az elitben szereplő norvég csapatot a székesfehérvári Alba Aréna avató mérkőzésén pénteken.