2024. április 24, szerda - György

Tízmillió dollárt utaltatott a FIFA főtitkára a vesztegetési botrány kulcsszereplőjének
2015. Június 02. 07:20, kedd |

Amerikai ügyészek szerint Jerome Valcke, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) főtitkára több tételben tízmillió dollárt utaltatott a vesztegetési botrány egyik főszereplőjének, Jack Warner volt FIFA-alelnöknek.

Három magyarországi település is pályázik a 2016-os Finnugor Kulturális Főváros címre
2015. Június 02. 07:19, kedd |

Három magyarországi település, Veszprém, Iszkaszentgyörgy és Nagykálló adta be pályázatát a 2016-os Finnugor Kulturális Főváros címre.

V. Németh Zsolt: Magyarország környezeti állapota javult az elmúlt öt évben
2015. Június 02. 07:16, kedd |

V. Németh Zsolt: Magyarország környezeti állapota javult az elmúlt öt évben

Magyarország környezeti állapota javult az elmúlt öt évben…

Az év fagylaltja - Az opera royal győzött 2015-ben
2015. Június 02. 07:15, kedd |

Az év fagylaltja - Az opera royal győzött 2015-ben

A belga csokoládéból készült, mogyorós ostya-törmelékkel és fehér csokoládéval rétegelt, opera royal elnevezésű fagylalt érdemelte ki Az év fagylaltja 2015 címet.

Lőszert találtak egy utasnál a debreceni repülőtéren
2015. Június 02. 07:14, kedd |

Lőszert találtak egy utasnál a debreceni repülőtéren

Lőszert találtak egy utas bőröndjében a debreceni repülőtéren hétfőn - tájékoztatta a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-t.

Obama: agresszív lépés Kína részéről mesterséges szigetek létrehozása
2015. Június 02. 07:12, kedd |

Obama: agresszív lépés Kína részéről mesterséges szigetek létrehozása

Kontraproduktívnak és agresszív lépésnek nevezte Barack Obama amerikai elnök hétfőn Washingtonban, hogy Kína mesterséges szigeteket létesít a Dél-kínai-tengeren.

Halálos baleset Jánoshalma közelében
2015. Június 02. 05:23, kedd |

Halálos baleset Jánoshalma közelében

Egy személyautó az út szélén álló fának csapódott Jánoshalma közelében, két férfi az életét vesztette .

Nyugdíjasok Juniálisa
2015. Június 01. 15:00, hétfő |

Nyugdíjasok Juniálisa

Június 6-án 10 órai kezdettel tartja szabadidős-napját a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete a Szakmaközi Művelődési Házban.

K Z Invest kupa a Kabai rakodón!
2015. Június 01. 14:07, hétfő |

K Z Invest kupa a Kabai rakodón!

Rövid ismertető. Soós Szabolcsot kérdeztem a hétvégi amatőr autóverseny előtt.

Kettős félegyházi sikerrel zárult a sakkverseny
2015. Június 01. 11:05, hétfő |

Kettős félegyházi sikerrel zárult a sakkverseny

Félegyházi kettős-siker született a Bács-Kiskun Megyei II. osztályú Sakk Csapatbajnokság vasárnap véget ért 2014-15 szezonjában.

Júniusi traffpax-terv Bács-Kiskunban
2015. Június 01. 08:15, hétfő |

Júniusi traffpax-terv Bács-Kiskunban

Megvan a traffipaxok kihelyezésének Bács-kiskun megyei havi terve. Érdemes átmazsolázni!

Hangszersimogató a Gyermeknapon
2015. Június 01. 07:59, hétfő |

Hangszersimogató a Gyermeknapon

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersimogatót" és hangszerbemutatót tartott május 31-én Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon.