2024. április 24, szerda - György

Kádár Kitti – városunk ultramaratoni büszkesége
2015. Június 04. 09:29, csütörtök |

Kádár Kitti – városunk ultramaratoni büszkesége

Kádár Kitti az elmúlt hétvégén (május 29-31.) fantasztikus teljesítményével a 4. helyet érte el a nők között az UltraBalaton futáson.

A félegyházi kollégista fiú felelni fog tetteiért
2015. Június 04. 08:26, csütörtök |

A félegyházi kollégista fiú felelni fog tetteiért

Elképesztő ügyben, kényszermunka bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat az ügyészség egy 22 éves fiatalember ellen.

Hamis okmányokat készítettek külföldieknek egy okmányiroda alkalmazottai
2015. Június 04. 07:18, csütörtök |

Hamis okmányokat készítettek külföldieknek egy okmányiroda alkalmazottai

Hamis okmányokat készített külföldieknek egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei okmányiroda több munkatársa, az évek során ötvenöt külföldit állampolgárt juttattak jogosulatlanul hamis úti és személyes okmányokhoz.

Rendőr lefejezésére készült a Bostonban agyonlőtt iszlamista
2015. Június 04. 07:17, csütörtök |

Rendőr lefejezésére készült a Bostonban agyonlőtt iszlamista

Egy rendőrt készült lefejezni egy bűntársa segítségével az az iszlamista szélsőséges, akit kedden Bostonban lőttek agyon a terrorelhárítási hatóságok emberei.

Eltűnt egy magyar fiú a Szent Anna tónál
2015. Június 04. 07:15, csütörtök |

Eltűnt egy magyar fiú a Szent Anna tónál

Eltűnt egy 14 éves magyarországi fiú a székelyföldi Szent Anna tónál szerda délután - közölte Dudu Ovidiu ezredes, a Hargita megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Számos külföldi cég megsérti az áfatörvényt Magyarországon
2015. Június 04. 07:14, csütörtök |

Számos külföldi cég megsérti az áfatörvényt Magyarországon

Az árukészleteiket Magyarországon raktározó külföldi cégek az értékesítéseket közösségi ügyletként kezelik, figyelmen kívül hagyva a magyar áfatörvény rendelkezéseit.

Megerőszakoltak egy tizenöt éves lányt Battonyán
2015. Június 04. 07:13, csütörtök |

Megerőszakoltak egy tizenöt éves lányt Battonyán

Bántalmaztak és megerőszakoltak egy tizenöt éves lányt Battonyán - erősítette meg a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a BEOL hírportál információját szerdán.

Románia is betiltotta a fizetős autóstopot és az Ubert
2015. Június 04. 07:09, csütörtök |

Románia is betiltotta a fizetős autóstopot és az Ubert

Kihirdette Klaus Iohannis román államfő a fizetős autóstopot betiltó törvényt szerdán.

Tupperware Főzőklub - a mennyei ételek titkos konyhája
2015. Június 03. 19:01, szerda |

Tupperware Főzőklub - a mennyei ételek titkos konyhája

Senki nem tudott ellenállni a finom falatoknak, ami ma (június 3-án) készült a Tupperware Főzőklubban. Én sem...

Ló és ember – örökérvényű téma
2015. Június 03. 18:54, szerda |

Ló és ember – örökérvényű téma

Nagy Czirok László: Lótartás a Kiskunságon című könyvének bemutatóját tartották ma (június 3-án) 17 órakor a Kiskun Múzeumban.

Kerékpárokkal lepték meg a Százszorszép óvoda gyermekeit.
2015. Június 03. 09:37, szerda |

Kerékpárokkal lepték meg a Százszorszép óvoda gyermekeit.

A kiskunfélegyházi amatőr kerékpáros klub (KAKK) 2014-ben alakult, pár barát illetve a Bringabarát kerékpárszaküzlet összefogásával. Célja, túrák szervezése mellett, a gyerekek figyelmének felhívása a sport fontosságára.

Középkori pusztatemplom falait találták meg Lakiteleken
2015. Június 03. 09:33, szerda |

Középkori pusztatemplom falait találták meg Lakiteleken

Lakiteleken, a község szélén egy középkori pusztatemplom falait találták meg, amely egykor Felső-Alpár településhez tartozott - mondta Rosta Szabolcs az ásatás vezetője.