2024. április 26, péntek - Ervin

Irány az ERC 2016-ban is!
2016. Február 24. 11:33, szerda |

Irány az ERC 2016-ban is!

2016-ban magyar színekben ismét az ERC-t választja Várkonyi Szabolcs, ezúttal Csányi Botond navigálásával. Az autó marad a már bevált Peugeot 208 R2, azonban idén az is itthonról, a Takács Motorsport által felkészítve.

Kirabolták a Citibank egyik fővárosi fiókját, a rendőrség keresi a tettest
2016. Február 24. 11:17, szerda |

Kirabolták a Citibank egyik fővárosi fiókját, a rendőrség keresi a tettest

Keresik a rendőrök azt a férfit, aki a fővárosban, a VI. kerületi Oktogon téren szerda délelőtt kirabolta a Citibank fiókját.

Március 15. :Fontos dátum a nonprofit szervezetek számára
2016. Február 24. 10:22, szerda |

Március 15. :Fontos dátum a nonprofit szervezetek számára

Civil fórumot tartottak városunkban február 23-án (kedden) a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Böjtöljünk okosan!
2016. Február 24. 10:00, szerda |

Böjtöljünk okosan!

Évszázadokon keresztül nagyon szigorúan betartatta a húsvétot megelőző nagyböjtöt a katolikus egyház.

Nem mindig a nő tehet róla
2016. Február 24. 09:49, szerda |

Nem mindig a nő tehet róla

Általában fel sem merül, hogy a férfi miatt marad el a gyermekáldás, holott a nőknél ma már jóval több a meddő férfi. Minden ötödik pár küzd a gyerekért.

Tűz volt egy fővárosi bútorüzletben
2016. Február 24. 08:47, szerda |

Tűz volt egy fővárosi bútorüzletben

Tűz keletkezett egy bútorüzlet földszintjén Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körúton.

Félegyházi munkahelyéről lopott
2016. Február 24. 08:24, szerda |

Félegyházi munkahelyéről lopott

A megalapozott gyanú szerint a vezető beosztású férfi több millió forint értékben tulajdonított el műszaki cikkeket egy kiskunfélegyházi áruházból.

Két népszavazási kérdés érkezett a vasárnapi boltzárral kapcsolatban
2016. Február 24. 08:01, szerda |

Két népszavazási kérdés érkezett a vasárnapi boltzárral kapcsolatban

A Kúria keddi döntése után már két, a vasárnapi boltzárral kapcsolatos kérdést is benyújtottak magánszemélyek, egy harmadik kérdést pedig a népszavazással kapcsolatban adtak be

Dízelbotrány - Magyarországon is megkezdődött a VW szervizakciója
2016. Február 24. 07:59, szerda |

Dízelbotrány - Magyarországon is megkezdődött a VW szervizakciója

Magyarországon is megkezdődtek a Volkswagen kifogásolt dízelmotorjaival szerelt járműveknél a műszaki intézkedések a szakszervizekben,

A cseljabinszki óta a legnagyobb meteorit égett el az Atlanti-óceán fölött
2016. Február 24. 07:56, szerda |

A cseljabinszki óta a legnagyobb meteorit égett el az Atlanti-óceán fölött

A három évvel ezelőtt Cseljabinszk fölött felrobbant meteorit óta a legnagyobb űrszikla égett el a közelmúltban harminc kilométerrel az Atlanti-óceán fölött a brazil partok közelében.

Magyarországra is szállítottak a műanyaggal szennyezett csokikból
2016. Február 24. 07:53, szerda |

Magyarországra is szállítottak a műanyaggal szennyezett csokikból

Magyarországra is szállítottak a visszahívott Mars-termékekből - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) élelmiszer- és takarmánybiztonsági igazgatósága kedden késő este az MTI-vel.

Emelkedett a gázolaj ára
2016. Február 24. 07:53, szerda |

Emelkedett a gázolaj ára

Emelte bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a 95-ös benziné nem változott.