2024. április 25, csütörtök - Márk

Kémkedés gyanúja miatt tartóztattak le két férfit a fővárosban
2016. Február 25. 07:47, csütörtök |

Kémkedés gyanúja miatt tartóztattak le két férfit a fővárosban

Előzetes letartóztatásba került két férfi, aki a rendőrség gyanúja szerint az Egyesült Államoknak és a Nemzetközi Valutaalapnak (IMF) kémkedett Magyarországon

A héten várható az influenza tetőzése
2016. Február 25. 07:42, csütörtök |

A héten várható az influenza tetőzése

Az influenzajárvány országosan várhatóan ezen a héten fog tetőzni, ezzel együtt még most is érdemes kérni az oltást - mondta az Országos Epidemiológiai Központ virológus főorvosa az M1 aktuális csatorna esti műsorában.

Több ezer migráns vesztegel Európa belső határainál a szigorított ellenőrzések miatt
2016. Február 25. 07:39, csütörtök |

Mintegy húszezer bevándorló rekedt Görögországban, miután a balkáni államok szigorították az ellenőrzést. A görög-macedón, a szerb-macedón és a szerb-horvát határon is tömegek vesztegelnek

Okosmérési mintaprojekthez várják a jelentkezőket
2016. Február 25. 07:38, csütörtök |

Okosmérési mintaprojekthez várják a jelentkezőket

Okosmérési program keretében pályázatot hirdet a KOM Központi Okos Mérés Zrt. elsőként állami és versenypiaci szereplőknek, amelyek részt vennének partnerként az Intelligens Hálózat mintaprojekt egyéves tesztidőszakában.

Köznevelési kerekasztal - nincsenek meg a párbeszéd feltételei
2016. Február 25. 07:35, csütörtök |

Köznevelési kerekasztal - nincsenek meg a párbeszéd feltételei

A Gimnáziumok Országos Szövetségének elnöke szerint a két kerekasztal - a kormány által összehívott köznevelési kerekasztal és a civil közoktatási platform - között jelenleg nem állnak fenn a párbeszéd feltételei.

Pályázati felhívás - civil szervezetek számára
2016. Február 24. 17:59, szerda |

Pályázati felhívás - civil szervezetek számára

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Pályázati felhívás - sportszervezetek számára
2016. Február 24. 17:51, szerda |

Pályázati felhívás - sportszervezetek számára

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő sportegyesületek, sportszervezetek pénzügyi támogatására.

Nem vette észre? Itt vannak az új Facebook-gombok
2016. Február 24. 17:43, szerda |

Nem vette észre? Itt vannak az új Facebook-gombok

Ugyan most sincs „Nem tetszik”, de öt új gomb már elérhető Magyarországon is.

Pusker Júlia ismét Kiskunfélegyházán!
2016. Február 24. 15:10, szerda |

Pusker Júlia ismét Kiskunfélegyházán!

Negyedik alkalommal köszönthetjük a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában a hegedűművésznőt március 1-jén.

Szünidei gyermekétkeztetés
2016. Február 24. 14:39, szerda |

Szünidei gyermekétkeztetés

A tavaszi szünet munkanapjaira azaz 2016. március 24-25 és 29 napokra kérhető az étkeztetés.

Oscar-díj - A Simpson család írója felel a gála forgatókönyvéért
2016. Február 24. 14:13, szerda |

Oscar-díj - A Simpson család írója felel a gála forgatókönyvéért

A vasárnapi Oscar-gála forgatókönyvéért Billy Kimball, A Simpson család egyik írója felel, a hollywoodi filmipar parádés díjátadóját az Emmy-díjas Glenn Weiss rendezi.