2024. április 25, csütörtök - Márk

Úszómesteri állás lehetőség!
2016. Február 26. 11:56, péntek |

Úszómesteri állás lehetőség!

Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény pályázatot hirdet Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény Uszodamester munkakör betöltésére.

Jubileumi Íjászverseny
2016. Február 26. 11:00, péntek |

Jubileumi Íjászverseny

A kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 30. JUBILEUMI íjászversenyére invitálja a kedves Érdeklődőket 2016. február 28-án (vasárnap) KÉSZ Sportaréna Sportcsarnokba.

Októbertől jönnek az új pénztárgépek
2016. Február 26. 08:50, péntek |

Októbertől jönnek az új pénztárgépek

Százezer forint áfatartalom felett lesz kötelező az online számla – tudta meg a Világgazdaság. A lap értesülései szerint ősztől két körben jönnek majd az új online pénztárgépek is.

A hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény Magyarországon
2016. Február 26. 07:45, péntek |

A hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény Magyarországon

Magyarországon a hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény, a felderített esetek 46 százaléka volt ilyen

Vezérkari főnök: változhat a migránsok útvonala
2016. Február 26. 07:43, péntek |

Vezérkari főnök: változhat a migránsok útvonala

Megváltozhat a Nyugat-Európába tartó migránsok útvonala, így akár Ukrajna, Oroszország és Grúzia felől érkező bevándorlókra is számítani lehet - mondta a Magyar Honvédség (MH) vezérkari főnöke csütörtökön Debrecenben.

Új vezetője lesz március 1-jétől a Kliknek
2016. Február 26. 07:42, péntek |

Új vezetője lesz március 1-jétől a Kliknek

Pölöskei Gáborné vezeti március 1-jétől a Klebelsberg Intézményfenntartó Központot (Klik) - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma csütörtökön az MTI-vel.

Már most több mint százezer migráns érkezett az EU-ba
2016. Február 26. 07:41, péntek |

Már most több mint százezer migráns érkezett az EU-ba

Idén február közepéig több mint százezer migráns érkezett az Európai Unióba (EU) - mondta a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója csütörtök este az M1 aktuális csatornán.

Nevet vált a közmédia sportportálja
2016. Február 26. 07:37, péntek |

Nevet vált a közmédia sportportálja

Az M4 Sport hivatalos weboldala február 26-ától már nem a telesport.hu címen érhető el, a látogatók mostantól az m4sport.hu-ra kattintva találják meg a jól megszokott tartalmakat

Emlékekről mesél a Holt-Tisza
2016. Február 25. 18:17, csütörtök |

Emlékekről mesél a Holt-Tisza

Csák László csongrádi képzőművész képeiből nyílt kiállítás ma (február 25-én) a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Meghalt Psota Irén, a nemzet színésze
2016. Február 25. 15:01, csütörtök |

Meghalt Psota Irén, a nemzet színésze

Életének 87. évében csütörtökön elhunyt Psota Irén, a nemzet színésze, a Madách Színház kétszeres Kossuth-díjas és kétszeres Jászai Mari-díjas színművésze - közölte a színház az MTI-vel.

Többször borús lesz az ég, de melegszik az idő a hétvégén
2016. Február 25. 14:47, csütörtök |

Többször borús lesz az ég, de melegszik az idő a hétvégén

Napsütésre is számítani lehet, de a hétvégén is többször beborul az ég, sokfelé várható csapadék. Ezzel együtt viszont melegszik a levegő, vasárnap akár 17 Celsius-fok is lehet

Az egészséges testsúlyhoz vezető legkönnyebb út
2016. Február 25. 14:00, csütörtök |

Az egészséges testsúlyhoz vezető legkönnyebb út

Ha van egy dolog, amit érdemes elkerülni a fogyás vagy az egészséges testsúlyt fenntartása érdekében, az a megszorító diéta! Ehelyett az egyszerű viselkedési rutinok kialakításának fontos szerepe lehet.