2024. április 25, csütörtök - Márk

Ritka Beatles-hanglemezt árvereznek el márciusban
2016. Február 27. 05:00, szombat |

Ritka Beatles-hanglemezt árvereznek el márciusban

Ritka és értékes Beatles-relikviára, a gombafejűek Brian Epstein kézírásával is ellátott 1962-es hanglemezére licitálhatnak az érdeklődők egy márciusi aukción.

Új országos kezdeményezésként elindul a Boldog Iskola program
2016. Február 27. 04:00, szombat |

Új országos kezdeményezésként elindul a Boldog Iskola program

Mai rohanó világunkban sokszor épp a legfontosabbakra, a felnövekvő generációra nem jut elég idő. A gyerekek jólléte a szülői nevelés mellett függ az óvodától és az iskolától és a benne dolgozóktól is,

FIFA - Nincs döntés az elnökválasztás első fordulójában
2016. Február 26. 16:42, péntek |

FIFA - Nincs döntés az elnökválasztás első fordulójában

A svájci Gianni Infantino nyerte a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) pénteki, zürichi elnökválasztásának első fordulóját, de nem kétharmados többséggel, ezért második fordulóra kerül sor.

Tavaszi hétvégénk lesz
2016. Február 26. 15:34, péntek |

Tavaszi hétvégénk lesz

Szombaton napos idő várható, vasárnap azonban valószínűleg felhők takarják el a napot.

Tea mellé varázsolt élmények
2016. Február 26. 15:28, péntek |

Tea mellé varázsolt élmények

A Kiskun Múzeum Baráti Köre február 22-én teadélutánnal egybekötött élménybeszámolót tartott a múzeumban Mészáros Ferencné vezetésével.

Országos turnéra indul Bagdi Bella életmódfejlesztő énekes
2016. Február 26. 12:28, péntek |

Országos turnéra indul Bagdi Bella életmódfejlesztő énekes

Március közepétől júniusig járja majd az országot Előttem legyen mindig út című új lemezével Bagdi Bella.

Ünnepeljünk együtt!
2016. Február 26. 12:20, péntek |

Ünnepeljünk együtt!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt és kedves családját az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 168. évfordulója tiszteletére rendezett városi ünnepségre.

Úszómesteri állás lehetőség!
2016. Február 26. 11:56, péntek |

Úszómesteri állás lehetőség!

Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény pályázatot hirdet Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény Uszodamester munkakör betöltésére.

Jubileumi Íjászverseny
2016. Február 26. 11:00, péntek |

Jubileumi Íjászverseny

A kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 30. JUBILEUMI íjászversenyére invitálja a kedves Érdeklődőket 2016. február 28-án (vasárnap) KÉSZ Sportaréna Sportcsarnokba.

Októbertől jönnek az új pénztárgépek
2016. Február 26. 08:50, péntek |

Októbertől jönnek az új pénztárgépek

Százezer forint áfatartalom felett lesz kötelező az online számla – tudta meg a Világgazdaság. A lap értesülései szerint ősztől két körben jönnek majd az új online pénztárgépek is.

A hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény Magyarországon
2016. Február 26. 07:45, péntek |

A hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény Magyarországon

Magyarországon a hűtlen kezelés a legelterjedtebb gazdasági bűncselekmény, a felderített esetek 46 százaléka volt ilyen

Vezérkari főnök: változhat a migránsok útvonala
2016. Február 26. 07:43, péntek |

Vezérkari főnök: változhat a migránsok útvonala

Megváltozhat a Nyugat-Európába tartó migránsok útvonala, így akár Ukrajna, Oroszország és Grúzia felől érkező bevándorlókra is számítani lehet - mondta a Magyar Honvédség (MH) vezérkari főnöke csütörtökön Debrecenben.