2024. április 24, szerda - György

Marad a változékony, az átlagosnál hűvösebb idő április utolsó hetében is
2024. Április 22. 06:00, hétfő |

Marad a változékony, az átlagosnál hűvösebb idő április utolsó hetében is

Április utolsó hetében is változékony, a megszokottnál hűvösebb idő várható.

Elfogatóparancsot adtak ki a csütörtöki halálos hármas karambol ügyében
2024. Április 22. 06:00, hétfő |

Elfogatóparancsot adtak ki a csütörtöki halálos hármas karambol ügyében

Elfogatóparancsot adtak ki a Ferihegyi úton történt halálos közlekedési baleset feltételezett okozója ellen, aki segítségnyújtás nélkül menekült el a helyszínről csütörtökön

Szijjártó Péter: az Európában és az észak-atlanti közösségben világháborús készülődés zajlik
2024. Április 21. 11:31, vasárnap |

Európában és az észak-atlanti szövetségben egyfajta világháborús készülődés zajlik - mondta a külgazdasági és külügyminiszter a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában.

Alapítása 2777. évét ünnepli Róma
2024. Április 21. 11:30, vasárnap |

Alapítása 2777. évét ünnepli Róma

Császárok, szenátorok, matrónák és gladiátorok felvonulásával ünneplik Róma 2777. születésnapját vasárnap, amelyet a legenda szerint Romulus és Remus április 21-én alapított.

Energiaügyi Minisztérium: korlátozó intézkedések nélkül is csökkent a gázfogyasztás a fűtési szezonban
2024. Április 21. 11:28, vasárnap |

Sem állami, sem önkormányzati szinten nem volt szükség a gázfogyasztást korlátozó intézkedésekre az elmúlt télen - közölte az Energiaügyi Minisztérium kommunikációs főosztálya vasárnap.

Médiakutató: korszakalkotó a Delta mesterséges intelligenciával alkotott műsorvezetőjének megjelenése
2024. Április 21. 11:26, vasárnap |

Korszakalkotónak nevezte a köztelevízió Delta című műsora mesterséges intelligenciával alkotott szereplőjének felbukkanását Szűts Zoltán médiakutató az M1 aktuális csatorna Ma reggel című műsorában vasárnap.

Kínai Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban
2024. Április 21. 11:25, vasárnap |

Kínai Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

Hírek az Ótemplomból
2024. Április 21. 07:44, vasárnap |

Hírek az Ótemplomból

2024. április 21. - Húsvét 4. vasárnapja HIVATÁSOK VASÁRNAPJA

Hírek a Szent István templomból
2024. Április 21. 07:43, vasárnap |

Hírek a Szent István templomból

2024. április 21. - Húsvét 4. vasárnapja KÖNYÖRGŐNAP PAPI HÍVATÁSOKÉRT

Az ötös lottó nyerőszámai
2024. Április 21. 06:00, vasárnap |

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

A Kisvárda elleni döntetlennel ismét bajnok a Ferencváros
2024. Április 21. 06:00, vasárnap |

A Kisvárda elleni döntetlennel ismét bajnok a Ferencváros

A Ferencváros megnyerte sorozatban a hatodik, összességében pedig a 35. bajnoki címét, mivel hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a kieső helyen álló Kisvárdával

Orbán Viktor: amíg nemzeti kormány van, Magyarország nem lép háborúba
2024. Április 20. 09:51, szombat |

Orbán Viktor: amíg nemzeti kormány van, Magyarország nem lép háborúba

Tegyünk világos vállalást: amíg nemzeti kormány áll az ország élén, Magyarország nem lép be az orosz-ukrán háborúba senkinek az oldalán.