2024. április 19, péntek - Emma

Szijjártó Péter: az eredeti ütemterv szerint halad a Mercedes új kecskeméti gyáregységeinek építése
2024. Április 09. 07:35, kedd |

Az eredeti megállapodás szerinti ütemterv mentén halad a Mercedes új kecskeméti gyáregységeinek építése

Marozsán újabb karriercsúccsal a 37., Fucsovics is javított
2024. Április 08. 11:32, hétfő |

Marozsán újabb karriercsúccsal a 37., Fucsovics is javított

Marozsán Fábián egy helyet javított múlt heti karriercsúcsán, így már a 37. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

Három hónap alatt 9 alkalommal előzött meg illegális gyorsulási versenyt a Pest vármegyei rendőrség
2024. Április 08. 11:31, hétfő |

Az év első három hónapjában 9 alkalommal előzött meg illegális gyorsulási versenyt a rendőrség Pest vármegyében.

Meteorológia: június elejét idézte a hőmérséklet vasárnap
2024. Április 08. 11:30, hétfő |

Meteorológia: június elejét idézte a hőmérséklet vasárnap

Június elejét idézte a hőmérsékletet vasárnap: a maximum-hőmérsékletek átlaga 25,1 Celsius-fok volt, ami a június 4-7. közötti időszak átlagára hasonlít - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán hétfőn.

A Ferencváros nyerte a rangadót és óriási lépést tett a címvédés felé

A Ferencváros nyerte a rangadót és óriási lépést tett a címvédés felé

A címvédő és listavezető Ferencváros Adama Traoré 89. percben szerzett góljával győzte le 1-0-ra otthon a második helyen álló Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Folytatódik az átlagosnál melegebb, kora nyárias idő a héten

Folytatódik az átlagosnál melegebb, kora nyárias idő a héten

A héten folytatódik a napos, száraz, kora nyárias idő.

NATO-főtitkár: Ukrajna feladata lesz eldönteni, hogy milyen kompromisszumokra hajlandó
2024. Április 08. 06:00, hétfő |

A NATO főtitkára szerint Ukrajna dolga lesz majd annak eldöntése, hogy milyen kompromisszumokra hajlandó a háborút lezáró tárgyalásokon.

Kivonták az izraeli csapatok csaknem egészét a Gázai övezetből

Kivonták az izraeli csapatok csaknem egészét a Gázai övezetből

Kivonták az izraeli csapatok jelentős részét a Gázai övezetből - jelentette az izraeli hadsereg (IDF) szóvivője vasárnap.

Japán Nagydíj - Végeredmény, a vb-pontversenyek állása

Japán Nagydíj - Végeredmény, a vb-pontversenyek állása

A vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása (a formula1.com alapján):

Négy új helyszínen mutatják be a vizes élőhelyek természeti értékeit
2024. Április 07. 14:59, vasárnap |

Négy új helyszínen mutatják be a vizes élőhelyek természeti értékeit

A Kolon-tónál oktatóközpont, a szegedi Fehér-tónál és a Vörös-mocsárnál bemutatóhelyek, a Nagyszéksós-tónál információs pont jött lére a vizes élőhelyek természeti értékeinek bemutatására

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek ügyében is
2024. Április 07. 14:54, vasárnap |

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek ügyében is

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek, kisállatok számára is – közölte Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a közösségi oldalára vasárnap feltöltött videóban.

Hírek az Ótemplomból
2024. Április 07. 09:50, vasárnap |