2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek | Sport

2012. Július 28. 23:08, szombat |

London 2012 - Gyurta a hetedik idővel döntős 100 m mellen

Gyurta Dániel két századdal megdöntve délelőtt felállított friss országos csúcsát, 59.74 másodperces idővel a hetedik helyen bejutott a 100 méteres mellúszás vasárnapi fináléjába a londoni olimpián.

2012. Július 28. 21:40, szombat |

London 2012 - Hosszú Katinka negyedik 400 m vegyesen

Hosszú Katinka a negyedik helyen végzett 400 méteres vegyesúszásban a londoni olimpián. A számot világcsúccsal nyerte a mindössze 16 éves kínai Si-ven Je (Shiwen Ye).

2012. Július 28. 19:36, szombat |

London 2012 - A férfi csapatok elkezdik, Szilágyi és Ungvári éremért küzd - ELŐZETES

A címvédő férfi vízilabda-válogatott, illetve a kézilabdacsapat is megkezdi szereplését vasárnap a londoni olimpián, melynek második versenynapján több magyar éremért száll majd harcba.

2012. Július 28. 18:30, szombat |

London 2012 - Harcsa bejutott a nyolcaddöntőbe

Harcsa Zoltán bejutott a nyolcaddöntőbe a londoni olimpiai férfi ökölvívótornájának 75 kg-os súlycsoportjában, miután szombaton pörgős mérkőzésen 16-13-ra legyőzte a venezuelai José Espinoza Menát.

2012. Július 28. 17:09, szombat |

Megvan az első érem: Csernoviczki Éva bronzérmes!

A 48 kg-os Csernoviczki Éva a harmadik helyen végzett a londoni olimpia cselgáncstornáján szombaton, ezzel a magyar küldöttség első érmét szerezte meg.

2012. Július 28. 15:55, szombat |

London 2012 - Csernoviczki a bronzért küzdhet

A 48 kg-os Csernoviczki Éva megnyerte a vigaszágon első találkozóját a londoni olimpia cselgáncstornáján szombaton, s a bronzéremért léphet tatamira.

2012. Július 28. 14:30, szombat |

London 2012 - Két magyar döntős az úszóversenyeken - DÉLELŐTTI ÖSSZEFOGLALÓ

Két magyar jutott döntőbe a londoni olimpia úszóversenyének szombati nyitónapján: Hosszú Katinka 400 méter vegyesen, Kis Gergő pedig 400 méter gyorson jutott negyedik legjobb idővel az esti fináléba.

2012. Július 28. 13:04, szombat |

London 2012 - Kínáé az első aranyérem

A kínai Ji Sze-ling (Yi Siling) nyerte a női légpuskások versenyét a londoni olimpia szombati nyitónapján, ezzel övé az első aranyérem.

2012. Július 28. 12:30, szombat |

London 2012 - Kis Gergő negyedik helyen döntős 400 m gyorson

Kis Gergő a negyedik helyen jutott az esti döntőbe 400 méter gyorson a londoni olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

2012. Július 28. 12:26, szombat |

Magyar Nagydíj - Webber nyerte a harmadik szabadedzést

Mark Webber, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte meg a Forma-1-es Magyar Nagydíj harmadik szabadedzését szombaton, a Hungaroringen.

2012. Július 28. 11:50, szombat |

London 2012 - Cseh és Verrasztó is kiesett 400 m vegyesen

Cseh László és Verrasztó Dávid is kiesett 400 méter vegyesen a londoni olimpia úszóversenyeinek szombati nyitányán: előbbi kilencedik lett, azaz éppen lemaradt az esti döntőről, míg utóbbi a 22. helyen végzett.