2024. április 19, péntek - Emma

Zöldjárat a városban
2017. Március 30. 15:05, csütörtök |

Zöldjárat a városban

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény (KVI) tájékoztatja a lakosságot, hogy április 3-án, hétfőn indul a városban a zöldjárat.

Közlemény óvodai beiratkozásról
2017. Március 30. 14:41, csütörtök |

Közlemény óvodai beiratkozásról

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda tagintézményeibe a 2017/2018. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni gyermekeiket:

Fizessenek a gazdagok!
2017. Március 30. 13:00, csütörtök |

Fizessenek a gazdagok!

A fenti mondatot egyre többször fogjuk hallani a választások közeledtével. Mesterházy Attila országgyűlési képviselő március 29-én, városunkban tett látogatásán ezen jelmondatot körbejárva tartott fórumot.

A holokauszt történetének tehervagonjai érkeznek Félegyházára
2017. Március 30. 10:23, csütörtök |

A holokauszt történetének tehervagonjai érkeznek Félegyházára

Kiskunfélegyházára április 3-án érkezik az Utazó Vagonkiállítás mozgó tárlatával a Vasútállomásra.

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból
2017. Március 30. 10:10, csütörtök |

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból

Testvérvárosunkból Braunfelsből kaptunk összegyűjtött adományokat, melyek március 29-én érkeztek meg a Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Szervezetének telephelyére.

Anykönyvi Hírek
2017. Március 30. 10:04, csütörtök |

Anykönyvi Hírek

Tekintsék meg friss anyakönyvi híreinket.

Csábító mesterségek a félegyházi Mezgé Suliban
2017. Március 30. 09:29, csütörtök |

Csábító mesterségek a félegyházi Mezgé Suliban

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola a Foglalkozások Hete elnevezésű program egyik fő állomása volt március 29-én.

Örömíjász versenyen vettek részt a Koppány íjászok
2017. Március 29. 16:19, szerda |

Örömíjász versenyen vettek részt a Koppány íjászok

2017. március 25-én szombaton Nagykőrösön vettek részt a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sportegyesület tagja örömíjász versenyen.

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani
2017. Március 29. 13:08, szerda |

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani

Az 5. számú választókörzet önkormányzati képviselője Balla László, városunk alpolgármestere lakossági fórumot tartott március 28-án a Bajcsy Iskolában, melynek legfőbb témája Kiskunfélegyháza egészségügyi helyzete volt.

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei
2017. Március 29. 11:22, szerda |

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei

A Ferencváros triatlon szakosztálya 2017. március 25-én, szombaton rendezte meg a III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny és Héraklész Felmérőt az FTC Népligeti Sporttelepén.

Uszodagépész és úszómesteri álláslehetőség
2017. Március 29. 10:07, szerda |

Uszodagépész és úszómesteri álláslehetőség

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény munkatársat keres az alábbi munkakörök betöltésére: 1 fő USZODAGÉPÉSZ (részmunkaidőben) és 2 fő ÚSZÓMESTER (határozott időre).

Vizsgálják a sonkákat
2017. Március 28. 13:44, kedd |

Vizsgálják a sonkákat

Az egész országra kiterjedő ellenőrzés március 20. és április 17. között zajlik - közölte a Földművelésügyi Minisztérium.