2024. április 19, péntek - Emma

Több mint 30 év elteltével épül először iskola Félegyházán
2017. Szeptember 29. 13:07, péntek |

Több mint 30 év elteltével épül először iskola Félegyházán

Nemrég jelentette be önkormányzatunk, hogy egy új 4 csoportos, több mint 100 férőhelyes óvoda épül a Móra Ferenc utcában és máris újabb nagy projekt – egy iskola – építését helyezte kilátásba.

KÉT OB ÉS EGY VÁRVERSENY
2017. Szeptember 29. 09:24, péntek |

KÉT OB ÉS EGY VÁRVERSENY

Szeptemberben két országos bajnokságon és egy várversenyen vettek részt a KHTK –Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai.

A szerdai nap a diákoké volt Félegyházán
2017. Szeptember 28. 18:03, csütörtök |

A szerdai nap a diákoké volt Félegyházán

Mint minden évben, idén is átvehették a város kulcsát jelképesen félegyházi diákjaink.

Praktikus meglepetés
2017. Szeptember 28. 15:16, csütörtök |

Praktikus meglepetés

A hétköznapi praktikusságot nézve, ha üzleti életben tevékenykedünk akár vállalkozóként tudjuk, hogy egy névjegykártyartartó meghatározó eszköz lehet mindennapjainkban.

Ha ezeket betartod, nem buksz meg a hatóság előtt!
2017. Szeptember 28. 12:54, csütörtök |

Ha ezeket betartod, nem buksz meg a hatóság előtt!

Ingyenesen elérhető a Földművelésügyi Minisztérium (FM) honlapján a kistermelői élelmiszer-előállítás és -értékesítés jó higiéniai gyakorlatát összefoglaló útmutató.

Több mint egymilliárdból fejlesztik az oktatási intézményeket Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 28. 12:50, csütörtök |

Több mint egymilliárdból fejlesztik az oktatási intézményeket Kiskunfélegyházán

Mintegy 730 millió forintból újul meg Kiskunfélegyházán két általános iskola, egy gimnázium és egy kollégium, 400 millió forintból pedig egy új óvoda épül.

Kutatók Éjszakája a Móra Gimiben
2017. Szeptember 28. 11:56, csütörtök |

Kutatók Éjszakája a Móra Gimiben

A Kutatók Éjszakája már több éve kerül megrendezésre Magyarországon. A Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium is csatlakozott a kezdeményezéshez.

Móra Fesztivál Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 28. 11:41, csütörtök |

Móra Fesztivál Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Társaság tisztelettel hívja és várja Önt a 2017. október 2-14 között Kiskunfélegyházán tartandó MÓRA FESZTIVÁLRA.

Forgalomkorlátozás a Kossuth Lajos utcán
2017. Szeptember 28. 11:31, csütörtök |

Forgalomkorlátozás a Kossuth Lajos utcán

Diák sportnap miatt 2017. szeptember 29-án, pénteken forgalomkorlátozás lesz a Kossuth Lajos utcán.

Folytatódnak az út- és közterület felújítások Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 28. 10:07, csütörtök |

Folytatódnak az út- és közterület felújítások Kiskunfélegyházán

Az utóbbi időben már több újraaszfaltozott út/útszakasz, parkoló, buszváró került átadásra és a fejlődés ezzel nem állt meg!

Rejtvényfejtő bajnokság lesz Kiskunhalason
2017. Szeptember 28. 10:02, csütörtök |

Rejtvényfejtő bajnokság lesz Kiskunhalason

Jöhet a fejtörés, a hétvégén Halasra érkeznek a legjobb rejtvényfejtők. Már több éve visszajárnak a városba.