2024. április 19, péntek - Emma

A legjobb háziszerek csillapíthatatlan köhögésre
2017. Október 28. 08:00, szombat |

A legjobb háziszerek csillapíthatatlan köhögésre

Az ősz és a tél a nátha, a megfázás és a felsőlégúti fertőzések szezonja.

A lovas Mikulás idén is útra kel!
2017. Október 27. 19:22, péntek |

A lovas Mikulás idén is útra kel!

Idén is útjára szeretne indulni a \"Lovas Mikulás\" Seres Ica személyében.

Vasárnap egy órával többet alhatunk
2017. Október 27. 16:07, péntek |

Vasárnap egy órával többet alhatunk

A 2017-es őszi óraátállítás időpontja: október 29. (vasárnap).

Napokon belül elindul a házi jelzőrendszer
2017. Október 27. 15:58, péntek |

Napokon belül elindul a házi jelzőrendszer

Lezsák Sándor országgyűlési képviselő adta át az első vészhívót csütörtökön Petőfiszálláson annak az idős asszony­nak, akinek segítsé­gével leleplezték a faluban hét éve történt gyilkosság tettesét.

Modern, automata defibrillátort helyeztek el a Buszpályaudvaron
2017. Október 27. 15:42, péntek |

Modern, automata defibrillátort helyeztek el a Buszpályaudvaron

A mai napon (október 27-én) vehették át a DAKK Zrt. képviselői a magyar nyelvű utasításokat adó életmentő készüléket a Buszpályaudvaron.

Néhány köztéri műalkotás új helyet kap
2017. Október 27. 13:54, péntek |

Néhány köztéri műalkotás új helyet kap

Október 26-án, csütörtökön tartotta soron következő ülését a félegyházi képviselő-testület, amelyen többek között egyes köztéri műalkotások áthelyezéséről hoztak határozatot a városatyák.

A szociális ágazat dolgozóit ünnepli a város
2017. Október 27. 10:51, péntek |

A szociális ágazat dolgozóit ünnepli a város

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt a Szociális Munka Napja alkalmából 2017. november 10-én, pénteken 14.30 órakor rendezendő városi ünnepségre a Művelődési Központ Színháztermébe.

Ez van
2017. Október 27. 08:34, péntek |

Ez van

A Móra Ferenc Művelődési Központ bemutatja Lukács Ferenc Ez van. című kiállítását október 27-én, pénteken 17 órakor. A kiállítást Szabó Ildikó művésztanár nyitja meg.

Megalakult a KÖSZI klub
2017. Október 26. 16:13, csütörtök |

Megalakult a KÖSZI klub

Cserkó Fanni frissen végzett Ifjúságsegítő, aki a tanulmányai befejeztével visszatért Kiskunfélegyházára és elkezdte vizsgálni a lakóhelyén élő diákok, kortársai véleményét városunkról.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság tanácsai a halottak napi megemlékezéshez, temető látogatáshoz
2017. Október 26. 14:49, csütörtök |

Közeleg a mindenszentek és a halottak napja, ezért várhatóan megnő a temető környékének gyalogos és jármű forgalma, ilyenkor a szokásosnál többen ellátogatnak hozzátartozóik sírjához.

Megújult parkoló és járdaszakasz is szépíti ezentúl a lakótelepet
2017. Október 26. 14:30, csütörtök |

Megújult parkoló és járdaszakasz is szépíti ezentúl a lakótelepet

Ez a hónap sem múlhatott el úgy, hogy ne kapjon több városrészünk új parkolót és útszakaszt.

90 évesen is kerékpárral megy piacra Rozika néni
2017. Október 26. 13:49, csütörtök |

90 évesen is kerékpárral megy piacra Rozika néni

A Jó Emberek, sosem maradnak egyedül – gondoltam magamban, mikor október 26-án István Mihályné Rozika néninél jártunk, hogy a város nevében Balla László alpolgármesterrel felköszöntsük Őt születésnapján.