2024. április 24, szerda - György

Nyolc perc alatt lőtt három góllal döntött a KHTK
2018. Május 20. 14:31, vasárnap |

Nyolc perc alatt lőtt három góllal döntött a KHTK

A megyei labdarúgó bajnokság 26. fordulójában a dobogóért harcban lévő Kiskunfélegyháza a tartalékos Lajosmizsét fogadta.

Hírek a Szent István Templomból
2018. Május 20. 13:09, vasárnap |

Hírek a Szent István Templomból

Pünkösdvasárnap – 2018. május 20.

Nyílt napot tartott a mentőállomás
2018. Május 20. 11:00, vasárnap |

Nyílt napot tartott a mentőállomás

Május 19-én szombaton kora délutánig várta a félegyházi mentőállomás az érdeklődőket nyílt napja keretében tartott bemutatóira.

Gondoskodtak a szórakoztatásról a mazsorettes lányok és az őket kísérő zenekarok
2018. Május 20. 10:36, vasárnap |

A Magyar Fúvószenei és Mazsorett Szövetség és a Kiskunfélegyházi Mazsorett Egyesület május 19-én rendezte meg a XX. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált városunkban.

Bérmálkozással zárult a mise az Ótemplomban
2018. Május 20. 10:00, vasárnap |

Bérmálkozással zárult a mise az Ótemplomban

A Sarlós Boldogasszony Templomban május 19-én a mise zárásaként a bérmálkozandók a bérmaszülők kíséretében Bábel Balázs érsek elé járultak, hogy a Szentlélek erejében részesüljenek.

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza
2018. Május 20. 05:58, vasárnap |

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza

Immáron harmadik alkalommal rendezik meg Kiskunfélegyházán a Matolay Nemzetközi Emlékversenyt a Városi Sportcsarnokban.

Kidobhatjuk a jogosítványt
2018. Május 19. 18:00, szombat |

Kidobhatjuk a jogosítványt

Budapesten nyitja meg mesterségesintelligencia-központját a Continental, ahol az önvezető autók elterjedését segítő fejlesztések valósulnak meg.

Hatalmas jurta falu épül a 2018-as Nagy Kurultajra
2018. Május 19. 16:00, szombat |

Hatalmas jurta falu épül a 2018-as Nagy Kurultajra

Idén augusztusban a Kárpát-medence legnagyobb hagyományőrző ünnepére megépül egy hatalmas nomád tábor Bugacon.

A rák és a köszvény kezelésében is segítséget jelenthet a magyar kutatók új eredménye
2018. Május 19. 14:00, szombat |

A vörösvérsejtek felszínén található egyik transzportfehérje új változatára bukkantak az MTA-TTK Enzimológiai Intézet és az Országos Reumatológia és Fizioterápiás Intézet kutatói.

Járhat kártérítés, ha késik a repülő?
2018. Május 19. 12:00, szombat |

Járhat kártérítés, ha késik a repülő?

Lassan elkezdődik a nyári szezon, mely a nyaralások nagy száma miatt, tipikusan megnöveli a repülőjáratok igénybevételét is.

Újra járják Magyarországot a google autói
2018. Május 19. 10:00, szombat |

Újra járják Magyarországot a google autói

A Google autói szerdától újra járják Magyarországot, hogy a Street View, azaz az utcakép funkcióit frissítsék - közölte a Google az MTI-vel.

Zöldellő természet
2018. Május 19. 07:54, szombat |

Zöldellő természet

Az elmúlt szombaton e témában láthattak munkának a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmában a Színe-java klubfoglalkozáson megjelentek.