2024. április 19, péntek - Emma

Hangverseny Mozart születésének 260. évfordulójából alkalmából
2016. November 04. 08:47, péntek |

Hangverseny Mozart születésének 260. évfordulójából alkalmából

Szeretettel hívják Önt és kedves családját Wolfgang Amadeus Mozart születésének 260. évfordulójából megrendezett hangversenyre a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola koncerttermébe.

Minden negyedik magyar hűtőszekrény több, mint 10 éves
2016. November 03. 15:52, csütörtök |

Minden negyedik magyar hűtőszekrény több, mint 10 éves

Egyre fontosabb a lakosság számára a környezettudatosság.

A födém is beszakadt a tűz miatt Kiskunfélegyházán
2016. November 03. 13:26, csütörtök |

A födém is beszakadt a tűz miatt Kiskunfélegyházán

Egy ötven négyzetméteres, vályogfalú, cserépfedésű melléképület tetőszerkezetének egy része égett Kiskunfélegyháza tanyasi külterületén.

Anyakönyvi hírek
2016. November 03. 11:22, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Őszi vitamin tuning a főzőklubban
2016. November 03. 09:11, csütörtök |

Őszi vitamin tuning a főzőklubban

A Tupperware Főzőklub soron következő előadását november 2-án tartotta a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.

Az érintetlen természet csodája
2016. November 02. 16:32, szerda |

Az érintetlen természet csodája

Az Oroszország déli szegletében, a mongol és kazak határ mentén húzódó Altáj-hegységről tartott előadást október 27-én a városi könyvtárban dr. Szilassi Péter az SZTE docense a Földrajzi Szabadegyetem előadásán.

Kitárta kapuit a Közgé péntek éjjel
2016. November 02. 16:03, szerda |

Kitárta kapuit a Közgé péntek éjjel

A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumában felpezsdült az élet október 28-án éjjel. Színes és szórakoztató programok, kiállítások sora várta az érdeklődőket az intézmény nyílt napján.

Véradások novemberben
2016. November 02. 11:41, szerda |

Véradások novemberben

Novemberben az alábbi helyszíneken és időpontokban adhatnak vért a segíteni szándékozók.

Igen, MA van halottak napja
2016. November 02. 08:53, szerda |

Igen, MA van halottak napja

Kicsit megkeveredtek a fejünkben a napok: november 1-jén volt mindenszentek, ma pedig az elhunytakra emlékezünk.

Óvakodjanak az internetes csalóktól!
2016. November 02. 08:16, szerda |

Óvakodjanak az internetes csalóktól!

Legyenek óvatosak személyes adataik megadásánál. A bankkártyákkal kapcsolatos kérdésekre csak a fizetést bonyolító bank oldalán válaszoljanak!

Nagy Könyvhét a közgések sajátos fűszerezésével
2016. November 02. 08:07, szerda |

Nagy Könyvhét a közgések sajátos fűszerezésével

Mesebeli kiállítással várták a közgések a Nyitott Éjszakán az érdeklődő vendégeket. Október 28-án ért véget a Nagy Könyvhét az intézményben, melynek eredményeként születtek a fantasztikus remekművek.

Igazságos döntetlen Tolnán
2016. November 01. 16:59, kedd |

Igazságos döntetlen Tolnán

Közel járt az Astra ahhoz, hogy elvegye a Tolna veretlenségét de Polischchuk góljának köszönhetően döntetlennel zárult a női NB I hétvégi fordulójának rangadója.