2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Péntektől kötelező a maszkot viselni a piacon és a vásárban is
2020. Szeptember 23. 14:47, szerda | Helyi

Péntektől kötelező a maszkot viselni a piacon és a vásárban is

Kötelező maszkot viselniük az árusoknak, a vásárlóknak és az érdeklődőknek is a kiskunfélegyházi piac és vásár teljes területén szeptember 25-én, péntektől.

2020. Szeptember 11. 10:11, péntek | Helyi

Vasárnap állat- és kirakodóvásár

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz szeptember 13-án (vasárnap) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

2020. Augusztus 05. 08:26, szerda | Helyi

Vasárnap állat- és kirakodóvásár

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz augusztus 9-én (vasárnap) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

Ne feledje! Vasárnap állat- és kirakodóvásár
2020. Június 09. 12:55, kedd | Helyi

Ne feledje! Vasárnap állat- és kirakodóvásár

Június 14-én végre újra megrendezhető Kiskunfélegyházán a kirakodó- és állatvásár!

Enyhítenek a piac látogatás korlátozásain
2020. Június 03. 09:04, szerda | Helyi

Enyhítenek a piac látogatás korlátozásain

Június 5-én péntektől a piacot a reggeli nyitástól korhatár nélkül bárki látogathatja, tehát megszűnik a 65 év felettiek idősávja, így délelőtt mindenki el tudja intézni a bevásárlást.

Júniusban már lesz Kirakodóvásár!
2020. Május 23. 11:03, szombat | Helyi

Júniusban már lesz Kirakodóvásár!

A vásár elmarad
2020. Március 25. 14:52, szerda | Helyi

A vásár elmarad

Az érvényben lévő kormányzati intézkedések miatt a kiskunfélegyházi Országos Állat- és Kirakodóvásár 2020. április 4. napjától visszavonásig nem kerül megrendezésre!

2020. Március 07. 10:58, szombat | Helyi

Ne feledje! Március 8-án állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz március 8-án ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

2020. Február 29. 19:17, szombat | Helyi

2020. Február 09. 08:32, vasárnap | Helyi

Ne feledje! Ma állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz ma (február 9-én) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

2020. Január 12. 07:48, vasárnap | Helyi

Ne feledje! Ma állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz ma (január 12-én) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

Országszerte ellenőrzések zajlanak a karácsonyi vásárokon
2019. December 16. 18:03, hétfő | Belföld

Országszerte ellenőrzések zajlanak a karácsonyi vásárokon

Országszerte ellenőrzéseket tartanak a hatóságok az adventi és karácsonyi vásárokon, mivel a tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen helyeken lehet a legtöbb szabálysértéssel találkozni