2024. április 18, csütörtök - Andrea

Adjon az Isten jólétet a félegyháziaknak
2017. Május 22. 08:25, hétfő | Helyi

Adjon az Isten jólétet a félegyháziaknak

…és áldja meg mindazokat, akik ebben a városban élnek – Rónaszéki Gábor, az Ótemplom plébánosa e szavakkal imádkozott az Úrhoz a május 21-én szentbeszédében.

Péntektől indul az igazi forgatag a városközpontban
2017. Május 18. 14:24, csütörtök | Helyi

Péntektől indul az igazi forgatag a városközpontban

A Városalapítók Hetének rendezvénysorozata már az elmúlt hétvégén megkezdődött, de az igazi látványosság és színes programok sora ezen a hétvégén várja az érdeklődőket mondhatjuk úgy non-stop!

Városalapítók hetére várjuk a kitelepülők jelentkezését
2017. Március 09. 14:37, csütörtök | Helyi

Városalapítók hetére várjuk a kitelepülők jelentkezését

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a 2017. május 20. - május 21. között megrendezésre kerülő Városalapítók hetére várja kézművesek, népművészek, iparművészek, kézműves élelmiszert készítők jelentkezését.

Köszönet
2016. Május 23. 11:05, hétfő | Helyi

Köszönet

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, városvezetése és képviselő-testülete tisztelettel fejezi ki köszönetét a Városalapítók Hete rendezvénysorozat példás és magas színvonalú lebonyolításáért

Ünnepi szentmise városunk alapítóiért
2016. Május 23. 09:00, hétfő | Helyi

Ünnepi szentmise városunk alapítóiért

Május 22-én (vasárnap) ünnepi szentmise keretében emlékeztek meg városunk alapítóiról a Sarlós Boldogasszony Templomban.

Unalom? - felejtse el a hétvégére!
2016. Május 19. 15:29, csütörtök | Helyi

Unalom? - felejtse el a hétvégére!

Sőt! Ne is csak a hétvégére! A Városalapítók Hete Hagyományos és Kulturális Fesztivál a programok tömkelegét kínálja minden kedves érdeklődőnek május 20-tól 29-ig!

Forgalomkorlátozások
2016. Május 19. 10:40, csütörtök | Helyi

Forgalomkorlátozások

Figyelem a hétvégén forgalomkorlátozás várható több helyszínen!

Városalapítók Hete idén az egészség jegyében
2016. Április 06. 11:59, szerda | Helyi

Városalapítók Hete idén az egészség jegyében

Idén Kiskunfélegyháza lett az ország egyik Egészségvárosa. A Városalapítók Hete idén az egészség jegyében kerül megrendezésre!

Köszönet a közreműködésért!
2015. Május 26. 15:35, kedd | Helyi

Köszönet a közreműködésért!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, városvezetése és képviselő-testülete tisztelettel fejezi ki köszönetét a Városalapítók Hete rendezvénysorozat példás lebonyolításáért és megszervezéséért.

Áldás legyen városunk alapítóin
2015. Május 24. 21:51, vasárnap | Helyi

Áldás legyen városunk alapítóin

Ma (május 24-én) a Sarlós Boldogasszony templomban ünnepi szentmise keretében áldotta meg Talapka István főesperes,cimzetes apát mindazokat, akik sokat tettek és tesznek a jövőben is városunkért.

Nézzünk fel emberi nagyságukra
2015. Május 24. 21:41, vasárnap | Helyi

Nézzünk fel emberi nagyságukra

Ma (május 24-én) az Ünnepi Képviselőtestületi Ülés keretei között átadásra kerültek a megbecsülés elismerő oklevelei mindazoknak, akiknek sokat köszönhetünk mi kiskunfélegyházi polgárok.

Nagy sikert aratott a Városalapítók Napi rendezvény
2015. Május 24. 20:54, vasárnap | Helyi

Nagy sikert aratott a Városalapítók Napi rendezvény

Vasárnap délután is sok család látogatott el a Kiskunfélegyháza főterére, hogy részt vegyenek a Városalapítók Napja alkalmából szervezett programokon.