2024. április 18, csütörtök - Andrea

Ötödik helyen végeztek az országos döntőben
2018. December 10. 18:52, hétfő | Helyi

Ötödik helyen végeztek az országos döntőben

A diák birkózó csapat kiválóan helyt állt a hétvégén Miskolcon megrendezett országos döntőben, ahol két győzelemmel és két vereséggel az ötödik helyet sikerült megszerezniük.

Haleszban tart lakossági fórumot Ván Jenő
2018. November 18. 14:24, vasárnap | Helyi

Haleszban tart lakossági fórumot Ván Jenő

Lakossági fórumot tart Ván Jenő, a 10. számú választókerület önkormányzati képviselője november 20-án, kedden 17 órakor Haleszban, a közösségi házban.

Sarkalatos kérdésekre kaptak választ a selymesiek
2018. November 15. 20:01, csütörtök | Helyi

Sarkalatos kérdésekre kaptak választ a selymesiek

Lakossági fórumot tartott a 10. számú választókerület önkormányzati képviselője Ván Jenő november 13-án Selymesben, a közösségi házban.

Befejeződött a Csólyosi út felújítása
2018. Május 25. 16:02, péntek | Helyi

Befejeződött a Csólyosi út felújítása

Végre korszerű, aszfaltozott úton juthatnak be a városba a IX. körzetben élők a Csólyosi úton. Az elmúlt napokban ugyanis befejeződött a dél-nyugati elkerülőig tartó szakasz felújítása.

Az idősek közösen ünnepelték meg a Karácsonyt Selymesben
2017. December 22. 13:54, péntek | Helyi

Az idősek közösen ünnepelték meg a Karácsonyt Selymesben

Már több éve annak, hogy először megszervezték az idősek karácsonyát mindkét gazdakörben. Idén december 20-21-én ültek össze, hogy eltöltsenek együtt egy kellemes délutánt.

Ünnepeltek a Haleszi Gazdakörben
2017. December 22. 12:04, péntek | Helyi

Ünnepeltek a Haleszi Gazdakörben

December 21-én tartották Karácsonyi Ünnepségüket a Haleszi Közösségi Házban a gazdakör 70 év feletti lakói.

Birkózó Extra Ligának adott otthont Kiskunfélegyháza
2017. November 05. 15:45, vasárnap | Helyi

Birkózó Extra Ligának adott otthont Kiskunfélegyháza

A bajnoki címért hat csapat versengett ma (november 5-én) a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Együtt ünnepelték a karácsonyt a gazdaköri idősek
2016. December 21. 13:02, szerda | Helyi

Együtt ünnepelték a karácsonyt a gazdaköri idősek

Évről-évre mindig a karácsony küszöbén kerül sor arra, hogy a Gazdakörök idősebb generációjának tiszteletére ünnepséget szervezzenek és megköszönjék a közösség megteremtéséért tett munkájukat.

Aratófesztivál – aratás nélkül
2016. Július 18. 12:40, hétfő | Helyi

Aratófesztivál – aratás nélkül

Aratófesztivált tartottak szombaton (július 16-án) Kiskunfélegyháza - Haleszban.

A Jászkunság hagyományőrzéséért díjjal tüntették ki Ván Jenőt
2016. Május 09. 11:55, hétfő | Helyi

A Jászkunság hagyományőrzéséért díjjal tüntették ki Ván Jenőt

A nagykunkapitányok Dr. Örsi Julianna néprajzkutatót, a jászkapitányok dr. Szabó Tamást, Jászberény polgármesterét, a kiskunkapitányok Ván Jenő emeritus kiskunkapitányt tartották érdemesnek a kitüntetésre.

Minden, ami kertészet és gazdálkodás
2016. Január 17. 09:00, vasárnap | Helyi

Minden, ami kertészet és gazdálkodás

A Haleszi Gazdakör közösségi Gazdaköri esték néven egy előadássorozatot indított el januárban, melynek első előadására január 14-én (csütörtökön) került sor.

Vidám Karácsony a Gazdakörben
2015. December 18. 12:33, péntek | Helyi

Vidám Karácsony a Gazdakörben

Félegyháza két gazdaköre a Nagyszőlő-úti Gazdakör területén rendezte meg Karácsonyi Ünnepségét december 16-án.