2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón
2014. December 17. 10:48, szerda | Kék hírek

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón

Információink szerint a kiskunfélegyházi tűzoltók szerda reggel Jászszentlászlóra, a Rákóczi utcába riasztották háztűz esetéhez.

Kecskeméten oltottak a félegyházi lánglovagok
2014. December 16. 13:58, kedd | Helyi

Kecskeméten oltottak a félegyházi lánglovagok

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 3 tűzesettel és 2 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Az erkélyén keresztül jutottak be a lakásba a tűzoltók
2014. November 14. 12:12, péntek | Kék hírek

Az erkélyén keresztül jutottak be a lakásba a tűzoltók

Csütörtökön késő este lakásba történő behatoláshoz kérte a rendőrség a kecskeméti hivatásos tűzoltók segítségét Kecskemét, Nyíri úton.

Megsérült a gázvezeték
2014. November 13. 08:37, csütörtök | Kék hírek

Megsérült a gázvezeték

Szerdán kora délután Hercegszántón, a Dózsa György utca és Rózsa utca kereszteződésébe egy munkagép földmunkavégzés közben megsértett egy hatvanhárom milliméter átmérőjű gázvezetéket.

Mosógép égett a Platán utcában
2014. Május 15. 11:40, csütörtök | Helyi

Mosógép égett a Platán utcában

Szerdán este Kiskunfélegyházán a Platán utcában egy társasház egyik lakásában mosógép égett. A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók porral oltóval oltották el a tüzet, majd a lakást átszellőztették.

Televízió okozott tüzet az Attila utcában
2014. Május 12. 05:35, hétfő | Helyi

Televízió okozott tüzet az Attila utcában

Kiégett egy tévékészülék május 11-én (vasárnap) Kiskunfélegyházán, az Attila utcában. A tűz átterjedt a készülék alatti szekrényre, valamint a födémre is.

Vasajtó alatt lelte halálát
2014. Április 24. 11:34, csütörtök | Kék hírek

Vasajtó alatt lelte halálát

Szerdán az esti órákban riasztották a kecskeméti hivatásos tűzoltókat a Kecskeméti MÁV pályaudvar rakodójához, ahol egy 3×3 méteres vasajtó rádőlt egy emberre.

Fóliasátor égett Petőfiszálláson
2014. Január 04. 12:11, szombat | Helyi

Fóliasátor égett Petőfiszálláson

Tűzesethez riasztották a kiskunfélegyházi és a kecskeméti hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot december 2-án.

Elismerték munkájukat
2013. December 12. 15:46, csütörtök | Helyi

Elismerték munkájukat

A legkiválóbb munkát végzett rendőröket, tűzoltókat, mentőket és mezőőröket köszöntötte ma (december 12-én) Kapus Krisztián polgármester.

Tízezer kockabála ég egy kazsoki szarvasmarhatelepen
2013. Július 22. 07:18, hétfő | Belföld

Tízezer kockabála ég egy kazsoki szarvasmarhatelepen

Tízezer kockabála ég egy kazsoki szarvasmarhatelepen, a lángok több gazdasági épületet is veszélyeztetnek - közölte a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap késő este az MTI-vel.

2011. December 05. 07:22, hétfő | Kék hírek

Tűz: tűzoltók menekítették az embereket a társasházból

Tűz ütött ki vasárnap délután egy négyemeletes társasházban, Dombóváron, az épületből négy embert tűzoltók menekítettek ki, a többiek segítség nélkül hagyták el a házat – tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.

2011. November 15. 14:06, kedd | Kék hírek

Ráesett a targonca a vezetőjére

Eszméletlen állapotban van az a férfi, aki felborult targoncájával, majd a jármű alá szorult kedd reggel egy gödöllői telephelyen – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.