2024. április 19, péntek - Emma

A garázzsal együtt égett két kocsi
2018. Március 04. 09:39, vasárnap | Belföld

A garázzsal együtt égett két kocsi

Teljes terjedelmében égett egy körülbelül ötven négyzetméter alapterületű garázs és a benne álló két jármű vasárnap reggel az üllői Akácfa utcában.

Kigyulladt egy busz a fővárosban
2018. Március 03. 09:05, szombat | Belföld

Kigyulladt egy busz a fővárosban

Kigyulladt egy autóbusz motortere és utastere szombat reggel a főváros XII. kerületében - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

Leégett egy hétvégi ház Sopronban, egy ember meghalt
2018. Február 26. 07:21, hétfő | Belföld

Leégett egy hétvégi ház Sopronban, egy ember meghalt

Leégett egy harminc négyzetméter alapterületű hétvégi ház vasárnap éjszaka Sopronban, a tűzben egy ember meghalt, egy könnyebben megsérült

Kigyulladt egy családi ház Nagykőrösön; egy ember meghalt
2018. Február 23. 17:02, péntek | Belföld

Kigyulladt egy családi ház Nagykőrösön; egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház pénteken Nagykőrösön; egy ember a helyszínen életét vesztette - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kigyulladt egy lakóház Bácsalmáson, egy ember meghalt
2018. Február 21. 07:38, szerda | Kék hírek

Kigyulladt egy lakóház Bácsalmáson, egy ember meghalt

Kigyulladt egy lakóház Bácsalmáson kedd este, egy ember a helyszínen meghalt - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.

Fóliasátor fűtése közben szenvedett égési sérülést két férfi Bugyin
2018. Február 16. 19:14, péntek | Belföld

Fóliasátor fűtése közben szenvedett égési sérülést két férfi Bugyin

Két férfi szenvedett égési sérüléseket Bugyin, amikor gázolajat locsoltak egy fóliasátor kazánjába - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője pénteken az MTI-vel.

Tűz ütött ki egy félegyházi házban
2018. Február 16. 15:50, péntek | Helyi

Tűz ütött ki egy félegyházi házban

Egy ágy gyulladt ki pénteken a kiskunfélegyházi házban. A helyi hivatásos tűzoltók elfojtották a lángokat.

Kigyulladt egy lakás Kőszegen, egy ember megsérült
2018. Február 07. 07:16, szerda | Belföld

Kigyulladt egy lakás Kőszegen, egy ember megsérült

Tűz ütött ki szerda hajnalban Kőszegen az Űrhajós utca egyik többemeletes lakóházának harmadik emeleti lakásában, egy ember megsérült - közölte honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Tűz volt a Budapesti Fegyház és Börtönben
2018. Február 06. 15:49, kedd | Belföld

Tűz volt a Budapesti Fegyház és Börtönben

Tűz volt a Budapesti Fegyház és Börtönben kedd délután, tíz embert füstmérgezés gyanújával kórházba vittek - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.

Halálos kimenetelű tűz volt Pécsen
2018. Február 04. 09:39, vasárnap | Kék hírek

Halálos kimenetelű tűz volt Pécsen

Halálos kimenetelű tűz volt egy pécsi ipari épületben - tájékoztatta vasárnap, kevéssel nulla óra után az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.

Lakástűzben életét vesztette egy ember Pilisszentlászlón
2018. Január 29. 07:28, hétfő | Belföld

Lakástűzben életét vesztette egy ember Pilisszentlászlón

Lakástűzben életét vesztette egy ember vasárnap Pilisszentlászlón, ahol eddig ismeretlen okból kigyulladt egy családi ház - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Két halottat találtak egy kiégett házban Szakáldon
2018. Január 27. 11:14, szombat | Kék hírek

Két halottat találtak egy kiégett házban Szakáldon

Két holttestet találtak a tűzoltók egy Szakáldon kiégett házban - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetője szombaton az MTI-t.