2024. április 25, csütörtök - Márk

Korszerű eszközökkel gazdagodott a Mezgé gépparkja
2021. Január 22. 12:21, péntek | Helyi

Korszerű eszközökkel gazdagodott a Mezgé gépparkja

Épp, hogy csak befejeződött – mintegy 15 millió forintból - a Mezgé tangazdaságában a sertéstelep felújítása, az iskola máris újabb nagy volumenű beruházással büszkélkedhet.

Mezgés szabadtéri szakmabemutatók januárban
2020. December 31. 13:10, csütörtök | Helyi

Mezgés szabadtéri szakmabemutatók januárban

A DASZC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, 2021. január 8-án és 15-én, 10:00 órai kezdettel SZABADTÉRI SZAKMABEMUTATÓT tart a MEZGÉ Tangazdaságában.

Nem maradnak éhen a félegyházi tangazdaság állatai
2018. November 16. 09:10, péntek | Helyi

Nem maradnak éhen a félegyházi tangazdaság állatai

A Mezgé tangazdaságába látogattak az óvodások
2018. Május 30. 11:36, szerda | Helyi

A Mezgé tangazdaságába látogattak az óvodások

Városunk óvodásait látta vendégül a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola Tangazdasága.

Tökéletes kikapcsolódást nyújtott a Mezgések diáknapja
2018. Április 26. 08:30, csütörtök | Helyi

Tökéletes kikapcsolódást nyújtott a Mezgések diáknapja

Április 25-én szemétgyűjtéssel kezdődött a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola diáknapja.

Újra Szakmák Éjszakája a Mezgében
2018. Április 12. 11:13, csütörtök | Helyi

Újra Szakmák Éjszakája a Mezgében

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola is csatlakozott a Szakmák Éjszakája országos rendezvényhez.

2016. Szeptember 15. 08:51, csütörtök | Helyi

Piknik a Mezgé Tangazdaságában

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola szeretettel meghív minden Érdeklődőt az 2016. szeptember 24-én, szombaton 9-16 óra között tartandó III. MEZGÉ Piknikre.

Fergeteges Mezgés-nap a Tangazdaságban
2016. Április 14. 18:43, csütörtök | Helyi

Fergeteges Mezgés-nap a Tangazdaságban

Mi sem szolgálhatott volna méltóbb színhelyül a Mezgés Diáknapnak, mint a Csongrádi-úti Tangazdaság.

Piknik a Tangazdaságban
2015. Október 10. 20:36, szombat | Helyi

Piknik a Tangazdaságban

Ma (október 10-én) immáron második alkalommal került megrendezésre a Mezőgazdaság és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium tangazdaságában a \"Mezgé Piknik\".

2015. Július 11. 16:30, szombat | Helyi

Piknik a Mezgé Tangazdaságában

Mi lehetne kellemesebb, egy nem túl forró nyári napon, mint piknikre menni a szabad levegőre, ahol még gazdag programokkal is várnak bennünket?

Belekóstolni a lovassportba
2014. Június 14. 11:53, szombat | Helyi

Belekóstolni a lovassportba

Nagy hírverés nem volt körülötte, de a 7-15 éves gyerekek közül sokan tudták, hol érdemes eltölteniük a szombat délelőttöt.