2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Rekordokat dönt Trump arizonai táncának nézettsége a médiában
2020. Október 22. 11:00, csütörtök | Külföld

Rekordokat dönt Trump arizonai táncának nézettsége a médiában

Rekordokat dönt Donald Trump amerikai elnök arizonai kampányrendezvényén előadott táncának nézettsége az amerikai televíziókban és a közösségi médiában - jelentette az amerikai közszolgálati rádió (NPR) szerdán este.

A kutya zongorázik, a kislány táncol, apa pedig videózik – VIDEÓ
2019. Október 12. 13:06, szombat | Bulvár

A kutya zongorázik, a kislány táncol, apa pedig videózik – VIDEÓ

Egy apa véletlenül felvette videóra, amint kislánya táncol, miközben a családi kedvenc, Buddy Mercury zongorázik – írja az Unilad.

2019. Augusztus 29. 12:01, csütörtök | Helyi

Pótfelvételt hirdet a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola pótfelvételt hirdet fúvós-, ütős-, tánc-, képzőművészeti és dráma tanszakon.

Télbúcsúztató városi farsang
2019. Február 21. 11:44, csütörtök | Helyi

Télbúcsúztató városi farsang

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden érdeklődőt szabadtéri hagyományőrző programjára 2019. február 23-án, szombaton 16 órától Kiskunfélegyházán.

III. ÁllatiJÓ-Nap és Családi Piknik Kiskunfélegyházán
2018. Szeptember 20. 12:21, csütörtök | Helyi

III. ÁllatiJÓ-Nap és Családi Piknik Kiskunfélegyházán

Egy év kihagyás után újra szeretettel várják a kicsiket és nagyokat az Állatok Világnapja alkalmából megszervezett családi rendezvényre 2018. október 6-án.a Vasas Sportpályán.

Megfejtették Michael Jackson leglátványosabb táncmozdulatának titkát
2018. Május 23. 05:00, szerda | Bulvár

Megfejtették Michael Jackson leglátványosabb táncmozdulatának titkát

Orvosok találtak magyarázatot arra a fizikai képtelenségnek tűnő táncmozdulatra, amellyel Michael Jackson kápráztatta el a közönséget a Smooth Criminal című számának videoklipjében.

Szombaton kezdődnek az országos táncművészeti fesztiválok
2018. Március 19. 16:14, hétfő | Belföld

Szombaton kezdődnek az országos táncművészeti fesztiválok

Szombaton kezdődik a Táncpedagógusok Országos Szövetsége rendezésében a különböző korosztályokat megszólító fesztiválsorozat, márciusban ifjúsági és felnőtt,

Tizenhat tánciskolai tanárral szemben emelt vádat az ügyészség
2018. Február 15. 09:48, csütörtök | Belföld

Tizenhat tánciskolai tanárral szemben emelt vádat az ügyészség

Bűnszövetségben és üzletszerűen elkövetett költségvetési csalással vádol a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség tizenhat pedagógust,

2017. Szeptember 01. 10:15, péntek | Helyi

Pótfelvételt hirdet a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola

2017. szeptember 4-én 15-18 óra között pótfelvételt hirdet a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola fúvós-, ütős-, tánc-, képzőművészet és dráma tanszakon.

Birkózók Jótékonysági Bálja
2017. Március 15. 11:11, szerda | Helyi

Birkózók Jótékonysági Bálja

2017. április 8-án, szombaton 19 órától a Constantinum Sportcsarnokban kerül megrendezésre a Birkózók Jótékonysági Bálja.

2017. Január 14. 19:32, szombat | Helyi

"Riói Karnevál" a Batthyány iskolában

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola Gyermekeinkért Alapítványa ez évben is megrendezi jótékonysági „RIÓI KARNEVÁLJÁT”.

Újra Mórás Bál
2017. Január 02. 18:11, hétfő | Helyi

Újra Mórás Bál

A Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium 2017. január 21-én, szombaton 19 órától rendezi meg hagyományos jótékonysági bálját a Móra Ferenc Művelődési Központban.