2024. április 19, péntek - Emma

Elindult a szavazás az Év fájára
2016. Szeptember 11. 18:00, vasárnap | Helyi

Elindult a szavazás az Év fájára

Elindult a szavazás az Év fájára, hétfőtől október 16-ig várják a voksokat a verseny 12 döntősére.

A misztikus Wistman-erdő
2016. Július 30. 11:00, szombat | Helyi

A misztikus Wistman-erdő

A Wistman-erdő egy kicsi és ősi erdős terület az angliai Dartmoorban, a West Dart-folyó lejtőin.

Horvátország 7 eldugott kincse
2016. Július 24. 14:00, vasárnap | Helyi

Horvátország 7 eldugott kincse

Horvátország a magyar utazók örök kedvence, a Trivago.hu szálláskereső weboldal adatai szerint 2016 nyarán is a legkeresettebb ország.

Gelencsér Tímea nyerte a Magyarország Szépe versenyt
2016. Július 18. 07:38, hétfő | Belföld

Gelencsér Tímea nyerte a Magyarország Szépe versenyt

Gelencsér Tímeát választották 2016 legszebb lányának a Magyarország Szépe versenyen vasárnap, így ő képviseli majd az országot a Miss World 2016 nemzetközi döntőjén Washingtonban decemberben.

Megvan Magyarország szépe - FOTÓK
2015. Június 22. 07:15, hétfő | Belföld

Megvan Magyarország szépe - FOTÓK

Kiss Daniellát választották 2015 legszebb lányának a Magyarország Szépe versenyen vasárnap, így ő képviseli majd az országot a Miss World 2015 nemzetközi döntőjén a kínai Szanjában.

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról
2015. Június 21. 08:00, vasárnap | Helyi

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról

Érdekes kísérlettel támasztották alá azt a felvetést, miszerint a nők gyakran sokkal csúnyábbnak tartják magukat, mint ahogy más emberek látják őket.

Veszélyes szobanövényeink
2015. Január 31. 11:00, szombat | Bulvár

Veszélyes szobanövényeink

Valóban gyönyörűek és kellemes hangulatot teremtenek a lakásban, ám nem árt vigyázni velük. Az alábbiakban felsoroltuk mire érdemes vigyázni egy-egy szobanövényünk esetében.

20 lélegzetelállító hely a nagyvilágból
2014. November 15. 20:00, szombat | Külföld

20 lélegzetelállító hely a nagyvilágból

A világ körülöttünk csodálatos. Egy emberöltő is kevés ahhoz, hogy csak töredékét is lássuk ennek a bolygónak természeti csodáiból. Egy kis ízelítőt azért mutatunk ezekből a csodás helyekből.

Jégterápia
2014. Szeptember 07. 11:19, vasárnap | Életmód

Jégterápia

Régebben csodabogaraknak számítottak a jeges vízben úszkálók, ma már egyesek terápiaként emlegetik az efféle merülést.

Félegyházán élnek a legszebb lányok!
2014. Augusztus 06. 14:36, szerda | Helyi

Félegyházán élnek a legszebb lányok!

Az utóbbi két évben szinte minden szépségversenyen előkelő helyen végeznek városunk fiatal hölgyei. Pironkodás nélkül leszögezhetjük, hogy Kiskunfélegyházán élnek a legszebb lányok!

A kiskunfélegyházi lányt találta legszebbnek a közönség
2014. Július 15. 09:02, kedd | Helyi

A kiskunfélegyházi lányt találta legszebbnek a közönség

Hegedűs Lilla (18) először vett részt szépségversenyen. Tulajdonképpen legjobb barátnőjének köszönheti, hogy felmerült annak az ötlete, hogy színpadra álljon.

Bőrszépítő ételeink
2014. Június 28. 08:00, szombat | Életmód

Bőrszépítő ételeink

Puhává és fiatalossá varázsolja a bőrünket, ha rendszeresen rágcsálunk olajos magvakat. Antioxidáns-tartalmuk mellett rengeteg E-vitamin van bennük.