2024. április 25, csütörtök - Márk

A Constantinum végzősei már megkapták szalagjaikat
2016. November 21. 10:02, hétfő | Helyi

A Constantinum végzősei már megkapták szalagjaikat

Városunk középiskoláiból idén is a Constantinum Intézménye rendezte meg először Szalagavató Ünnepségét, melyre november 18-án az iskola tornacsarnokában került sor.

Nem könnyű viselni a kék szalagot
2016. Február 15. 09:34, hétfő | Helyi

Nem könnyű viselni a kék szalagot

Az elmúlt hétvégén három iskola tartotta Szalagozó Ünnepséget.

Kék szalaggal a felnőtté válás kapujában
2016. Február 07. 10:26, vasárnap | Helyi

Kék szalaggal a felnőtté válás kapujában

Február 5-én tartotta Szalagozó Ünnepségét a Móra Ferenc Gimnázium a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Szalag került a végzős PG-sek szíve fölé
2016. Január 30. 15:47, szombat | Helyi

Szalag került a végzős PG-sek szíve fölé

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézménye január 29-én (pénteken) tartotta Szalagavató Ünnepségét a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Szalagavató a Közgében
2015. Február 15. 07:10, vasárnap | Helyi

Szalagavató a Közgében

Február 14-én tartotta szalagavató ünnepségét a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola.

Szalagavatón a mezgés diákok
2015. Február 14. 07:30, szombat | Helyi

Szalagavatón a mezgés diákok

Február 13-án délután tartotta Szalagozó Ünnepségét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskola és Szakiskola. Rózsa Pál igazgató úr ünnepélyes szavakkal adott útravalót a végzősöknek a nagybetűs élethez.

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában
2015. Február 07. 07:00, szombat | Helyi

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában

Február 6-án (pénteken) délután rendezte meg szalagozó ünnepségét a Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskola. A rendezvénynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok adott otthont.

Szalagozó a MEZGÉ-ben
2014. Február 15. 12:57, szombat | Helyi

Szalagozó a MEZGÉ-ben

Százötvennégy végzős diák kapta meg február14-én a felnőtté válás jelképes kék szalagját a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskolában.

Szalagavató a Szent Benedekben
2014. Január 28. 14:13, kedd | Helyi

Szalagavató a Szent Benedekben

Az ember életében olykor már a megszokott időben és módon érkeznek el kiemelkedő események, amelyek életének jelentős, felejthetetlen állomásai.