2024. április 25, csütörtök - Márk

Nagy meccs kerekedett a KHTK szállási fellépéséből
2018. Október 22. 15:11, hétfő | Helyi sport

Nagy meccs kerekedett a KHTK szállási fellépéséből

A megyei labdarúgó első osztályú bajnokság 11. fordulójában az egyre jobb őszi mérleggel rendelkező, a harmadik helyen álló Kiskunfélegyházát fogadta az újonc létére mára középcsapattá avanzsált Szabadszállás.

Hat évre ítélték a gyerekét meggyilkolni próbáló szabadszállási nőt
2018. Szeptember 13. 11:43, csütörtök | Belföld

Hat évre ítélték a gyerekét meggyilkolni próbáló szabadszállási nőt

Jogerősen hat év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a szabadszállási nőt, aki megpróbálta meggyilkolni alvó kisfiát 2016-ban.

Részletek és fotók a reggeli szabadszállási balesetről
2017. December 06. 11:14, szerda | Helyi

Részletek és fotók a reggeli szabadszállási balesetről

Egy személy súlyosan megsérült, amikor villanyoszlopnak csapódott egy személygépkocsi a Bács-Kiskun megyei Szabadszálláson.

Győzelmi szériában a KHTK II.
2017. Szeptember 24. 10:00, vasárnap | Helyi

Győzelmi szériában a KHTK II.

Kiskunfélegyházi HTK II. – Szabadszállási SE 3-0 (0-0)

Emberölés Szabadszálláson - videóval!
2017. Január 04. 08:36, szerda | Helyi

Emberölés Szabadszálláson - videóval!

Egyik 70 éves helyi nénit karácsony óta nem látták. Lakóházában a rendőr megtalálta az idős nő holttestét.

Agyonvert egy idős nőt – 9 órán belül elfogták
2017. Január 04. 07:42, szerda | Kék hírek

Agyonvert egy idős nőt – 9 órán belül elfogták

Egy kecskeméti hotelben elfogták azt az 55 éves nyárlőrinci férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy olyan súlyosan bántalmazott egy 70 éves idős nőt a Bács-Kiskun megyei Szabadszálláson, hogy az asszony életét vesztette

Megkéselte 11 éves fiát egy szabadszállási nő
2016. December 01. 07:55, csütörtök | Kék hírek

Megkéselte 11 éves fiát egy szabadszállási nő

Megszúrta 11 éves fiát otthonukban egy 41 éves szabadszállási nő szerda hajnalban, majd önmagában is megpróbált kárt tenni - közölte a rendőrség honlapján.

Kolbászünnep Szabadszálláson
2016. Február 21. 11:00, vasárnap | Helyi

Kolbászünnep Szabadszálláson

Hajnalig tartó dínom-dánomra készülnek februárban a szabadszállásiak. A hagyományőrző, gasztro-kulturális fesztiválon a hagyományos magyar kolbász kapja a főszerepet.

Zsarolással szerzett milliók
2015. Június 17. 09:27, szerda | Kék hírek

Zsarolással szerzett milliók

A Bács-Kiskun megyei rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a 41 éves férfit, aki hivatalos minőséget színlelve, letartóztatással fenyegetve több millió forint átadására kényszerítette a sértettet.

A félegyházi rendőrök csípték nyakon a zsarolót
2014. Február 06. 16:34, csütörtök | Helyi

A félegyházi rendőrök csípték nyakon a zsarolót

H. Zsolt 2011-ben még csak alkalmanként kért kölcsön a sértettől, majd ezek a kölcsönkérések egyre erőszakosabb formát öltöttek, végül fenyegetéssé fajultak, amely hatására a sértett már rendszeresen adott át pénzt.