2024. április 19, péntek - Emma

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon
2019. Június 10. 19:42, hétfő | Helyi sport

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon

Június 8-án rendezték meg az V. BÚI Országos Triatlon Ranglista Versenyt és másnap a Triatlon Mix-váltócsapat Országos Bajnokságot Lengyeltótiban.

Félegyházi triatlonosok elismerése a Triatlon Díjátadó Gálán
2018. November 19. 09:12, hétfő | Helyi

Félegyházi triatlonosok elismerése a Triatlon Díjátadó Gálán

A Magyar Triatlon Szövetség szervezésében november 17-én, Budapesten, az ELTE Gömbaulájában került megrendezésre a 2018. évi Triatlon Díjátadó Gála és Triatlon Bál.

Köszöntötték városunk legsikeresebb sportolóit és edzőit
2018. Június 13. 09:05, szerda | Helyi

Köszöntötték városunk legsikeresebb sportolóit és edzőit

Önkormányzatunk június 11-én a Városháza dísztermében köszöntötte azokat a sportegyesületeket, szakosztályokat, edzőket és versenyzőket, akik a 2017/2018-as versenyidőszakban jeleskedtek.

Aki szeretne annak adott a lehetőség sportolásra Félegyházán
2018. Február 08. 11:16, csütörtök | Helyi

Aki szeretne annak adott a lehetőség sportolásra Félegyházán

Mint minden évben, idén is megköszönte városvezetésünk az edzők és sportegyesületek, valamint a sportolók munkáját február 7-én a Városháza Dísztermében.

Birkózó Gála Kiskunfélegyházán
2017. Október 20. 10:38, péntek | Helyi

Birkózó Gála Kiskunfélegyházán

2017. november 5-én, vasárnap 10 órától visszavágó birkózó mérkőzést rendeznek a kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Miért csípi a szemed az izzadság, a könny viszont nem?
2016. December 23. 10:00, péntek | Helyi

Miért csípi a szemed az izzadság, a könny viszont nem?

Edzés közben nagyon kellemetlen tud lenni, ha az izzadság elkezdi csípni a szemeidet

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelője
2016. Május 03. 10:56, kedd | Helyi

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelője

2015-ös versenyévadban a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület sportolói összesen 184 érmet szereztek a 15 Magyar Úszó Szövetség által kiírt versenyen, valamint nemzetközi és 6 egyéb megmérettetésen.

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!
2015. Március 05. 11:09, csütörtök | Helyi

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő sportegyesületek, sportszervezetek pénzügyi támogatására.

A Vasas TK birkózói remekül szerepeltek Korondon
2015. Január 28. 11:11, szerda | Helyi sport

A Vasas TK birkózói remekül szerepeltek Korondon

A Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói megkezdték a 2015. évi versenyszezont. Az év első állomása idén is erdélyi testvértelepülésünk Korond volt.

22. Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny
2014. Október 11. 12:11, szombat | Helyi sport

22. Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

Ma délelőtt (október 11-én) kezdődött meg az immáron huszonkettedik alkalommal megrendezésre kerülő Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny a Darvas József Általános Iskolában.

Falmászó Verseny Bajnoki Forduló a Darvasban
2014. Május 18. 19:00, vasárnap | Sport

Falmászó Verseny Bajnoki Forduló a Darvasban

Május 17-18-án rendezték meg Kiskunfélegyházán a Darvas Iskolában a Magyar Hegy- és Sportmászó Szövetség Falmászó Versenyének Bajnoki Fordulóját, a Darvas Kupát.