2024. április 25, csütörtök - Márk

Sikeres női vállalkozókat díjaztak
2019. Március 01. 05:00, péntek | Belföld

Sikeres női vállalkozókat díjaztak

Sikeres női vállalkozókat díjazott a Professional Women\'s Association (PWA) - Sikeres Nők Egyesülete, valamint a SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány - közölte a SEED Alapítvány csütörtökön az MTI-vel.

Rendkívül sikeres évet zárt a Kiskunfélegyházi Birkózó SE
2019. Január 09. 18:27, szerda | Helyi sport

Rendkívül sikeres évet zárt a Kiskunfélegyházi Birkózó SE

Az országos rangsorban 122 szakosztály közül 108 tudott pontot gyűjteni. A félegyháziak 585 ponttal a 23. helyezést szerezték meg úgy, hogy jelenleg diák és serdülő korú versenyzőik vannak.

A sikeres randi 11 jele
2016. Április 09. 11:00, szombat | Helyi

A sikeres randi 11 jele

Mindig izgatottan készülünk az első randira, titkon abban reménykedünk, hogy most végre megtaláljuk az igazit. Utána viszont ólomlábakon jár az idő, amíg ki nem derül, hogy lesz-e folytatás.

Nagy sikert aratott a Városalapítók Napi rendezvény
2015. Május 24. 20:54, vasárnap | Helyi

Nagy sikert aratott a Városalapítók Napi rendezvény

Vasárnap délután is sok család látogatott el a Kiskunfélegyháza főterére, hogy részt vegyenek a Városalapítók Napja alkalmából szervezett programokon.

Pacsirtáké a siker
2015. Január 25. 07:00, vasárnap | Helyi

Pacsirtáké a siker

Talán a gondolattól is kiráz a hideg, hogy hajnalban csörögjön a vekkered. Pedig a sikeres emberek kihasználják a reggeli előtti órákban rejlő lehetőségeket.

Hazaérkezett a világ második legszebb nője
2014. December 16. 07:00, kedd | Belföld

Hazaérkezett a világ második legszebb nője

Hazaérkezett Budapestre hétfőn késő este Kulcsár Edina, aki a második lett a Londonban megrendezett Miss World világversenyen.

2012. Április 11. 07:05, szerda | Belföld

A randizás tudományos háttere

A szerelem megtalálása bonyolult érzelmi ügy. Sok ember nem tudja, hogy e mögött egy egész tudomány áll.