2024. április 19, péntek - Emma

Fellobbant az első láng városunk adventi koszorúján
2018. December 01. 20:00, szombat | Helyi

Fellobbant az első láng városunk adventi koszorúján

A csípős hideg ellenére is sokan gyűltek össze ma (december 1-jén) a Városháza előtt, hogy részt vegyenek az első adventi gyertya meggyújtására rendezett ünnepségen.

Szentmisével tisztelegtek városalapítóink emléke előtt
2018. Május 27. 20:40, vasárnap | Helyi

Szentmisével tisztelegtek városalapítóink emléke előtt

A hagyományokhoz hűen május 27-én a Sarlós Boldogasszony Templomban szentmisével emlékeztek meg városalapítóinkról.

Városunkért imádkoznak
2018. Január 27. 13:40, szombat | Helyi

Városunkért imádkoznak

A hagyományokhoz hűen idén is Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén (február 2-án) mutatnak be szentmisét a városért 17.30 órakor a Sarlós Boldogasszony Templomban.

Az apostoli kereszt a belső értékekre hívja fel a figyelmet
2017. December 04. 07:59, hétfő | Helyi

Az apostoli kereszt a belső értékekre hívja fel a figyelmet

Mint minden évben, idén is felállította a Jobbik Magyarországért Mozgalom Kiskunfélegyházi Szervezete a kettős keresztet a Petőfi téren.

Ahol az emberek nem tudnak közel kerülni egymáshoz, ott Isten is távol marad
2017. November 09. 08:55, csütörtök | Helyi

Ahol az emberek nem tudnak közel kerülni egymáshoz, ott Isten is távol marad

Szigorúan nyilvános… E címmel tartott előadást Rónaszéki Gábor az Sarlós Boldogasszony Templom plébánosa november 8-án az Ótemplom Közösségi Házában.

Szigorúan nyilvános
2017. Október 31. 21:48, kedd | Helyi

Szigorúan nyilvános

A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége kiskunfélegyházi csoportja szeretettel várja Önt RÓNASZÉKI GÁBOR plébános atya „SZIGORÚAN NYILVÁNOS”című előadására papokról, szerzetesekről és hívekről.

A család a boldogság bölcsője
2017. Február 01. 08:59, szerda | Helyi

A család a boldogság bölcsője

A házasság hete alkalmából Rónaszéki Gábor plébános tart előadást " A család a boldogság bölcsője (egész-ség, harmónia, biztonság) " címmel.

Az irgalmasság cselekedetei a bibliában és napjainkban
2016. November 05. 15:00, szombat | Helyi

Az irgalmasság cselekedetei a bibliában és napjainkban

Minden érdeklődőt szeretettel várnak Rónaszéki Gábor plébános atya előadására 2016. november 9-én 17 órára az Ótemplom Közösségi Házába.